Connect with us

Czego szukasz?

Wiadomości

Targi Ślubne. W świeckiej hali zaplanujesz ślub marzeń "od A do Z"

Spółka Vistula-Park organizuje 22 października w Hali Widowiskowo-Sportowej w Świeciu Targi Ślubne. Będzie to pierwsze tak duże wydarzenie w tej branży w mieście.

Udostępnij
Fot. Freepik

Jesień będzie obfitować w imprezy wystawiennicze w świeckiej hali. Nie tak dawno spółka zapowiedziała, że w połowie września zorganizuje Świecki Festiwal Piwa, a teraz pojawiła się informacja o Targach Ślubnych.

- Pracowaliśmy nad tym projektem już od dawna - przyznaje Tomasz Keller, prezes Vistula-Park Świecie. - Wcześniej, gdy mieliśmy już przygotowaną całą koncepcję, storpedowała ją pandemia. Teraz długo czekaliśmy na ogłoszenie terminu wyborów parlamentarnych. Okazało się, że słusznie, bo początkowo chcieliśmy zorganizować targi właśnie w połowie października - dodaje prezes.

Ostatecznie spółka ogłosiła, że zorganizuje Targi Ślubne 22 października.

Jak zapowiadają organizatorzy, celem imprezy jest możliwość zaplanowania własnego ślubu "od A do Z" w jednym miejscu, czyli w Hali Widowiskowo-Sportowej w Świeciu.

- Naszym celem jest zgromadzenie wystawców z szeroko rozumianej branży ślubnej – mówi Tomasz Keller – Powołaliśmy w spółce zespół organizacyjny, który się tym zajmuje. Chcemy wykorzystać nasze doświadczenie z organizacji targów edukacyjnych i budowlanych, aby zrealizować projekt na jak najwyższym poziomie.

Ważną informacją dla zwiedzających będzie na pewno fakt, że wstęp będzie wolny, podczas gdy na większości tego typu wydarzeń jest biletowana.

Firmy zainteresowane udziałem w targach już teraz mogą zgłaszać się do organizatorów. Warto się pospieszyć, bo ilość miejsc jest ograniczona.

Formularze zgłoszeniowe i szczegółowe informacje wkrótce pojawią się na stronie hali: www.halawswieciu.pl.

Chęć udziału można również zgłaszać:

a.pudrzynski@extraswiecie.pl

Udostępnij

Komentarze (7)

 1. Karolina

  12 sierpnia 2023 16:15

  Dziewczyny nie bądzcie głupie…Szkoda kasy na takie pierdoły .Lepiej zainwestować a swoją przyszłość .

 2. Karolina

  12 sierpnia 2023 18:52

  Dziewczyny nie dajcie się omamić , biała suknia a potem rozwód

 3. Teresa

  12 sierpnia 2023 18:53

  Oczywiście inwestować w siebie

 4. Narzeczony

  12 sierpnia 2023 22:51

  30-40 tys. wesele i ślub, a wtedy 10 tys rozwód plus podział majątku to się nie kalkuluje hahahahha.

 5. Kawaler

  12 sierpnia 2023 23:54

  Te wściekłe spod znaku błyskawic na pewno nie są zainteresowane. Wolą się gzić a później szukać ginekologa. Normalne dziewczyny pójdą zobaczyć te piękne ślubne suknie.

 6. Jola

  13 sierpnia 2023 03:06

  Dokladnie kawaler, moda i puste trendy ważniejsze niż dobre obyczaje, tradycja i wiara A co nie jest zbudowane na skale jest pieprzem

 7. Kawaler

  13 sierpnia 2023 06:33

  Z takim językiem myślę że nie znajdziesz nikogo normalnego co chciałby się z Tobą ożenić. Ogarnij się.

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

W pierwszym odcinku nowego programu "Bitwa o gości" pojawi się Osada Stara Rzeka.

Wiadomości

Już w październiku będzie można szybciej i sprawniej zapłacić za parkowanie w Świeciu.

Wiadomości

Podczas czwartkowej sesji burmistrz Świecia Krzysztof Kułakowski uhonorował Oliwię Raniszewską, która znalazła się w gronie 50 najlepszych uczniów na świecie oraz Katarzynę Wenerską, siatkarkę,...

Wiadomości

Około 2 mln zł ma kosztować rozbudowa Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Świeciu wraz z wymianą dachu nad starą częścią budynku. Inwestycja ma ruszyć w 2024...

Reklama