Turystyczne perełki z naszego powiatu nagrodzone! [zdjęcia]

W hotelu Mercure w Toruniu zakończyła się właśnie uroczysta gala, podczas której ogłoszono wyniki w konkursie AGRO-wczasy. Wśród laureatów są przedstawiciele branży turystycznej z powiatu świeckiego.
Laureaci z powiatu świeckiego / Fot. MP

Organizatorem konkursu AGRO-wczasy jest Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie. Tradycyjnie gala była pierwszym punktem rozpoczynającego się właśnie X Kujawsko-Pomorskiego Forum Turystyki Wiejskiej.

Wśród nagrodzonych znaleźli się reprezentanci powiatu świeckiego świadczący usługi w branży turystycznej i gastronomicznej.

W kategorii AGRO-pobyty pierwsze miejsce zdobyła Osada Stara Rzeka w gminie Osie, prowadzona przez Ewę Otlewską.

W tej samej kategorii na drugim miejscu znalazło się Ciafrotowo ze Średniej Huty w gminie Warlubie, prowadzone przez Magdalenę Kostrzewską i Marcina Karpińskiego.

Natomiast w kategorii AGRO-kuchnia na pierwszym miejscu znalazła się smażalnia pstrąga U Basi, przygotowywanego z własnej hodowli przez Barbarę Sowińską w Starej Rzece (gmina Osie).

Konkurs adresowany był do szeroko pojętej branży turystycznej, świadczącej usługi na terenach wiejskich, a także przedstawicieli instytucji związanych z turystyką, rolnictwem i promocją.

Nagrody wręczono podczas dzisiejszej gali w Toruniu / Fot. MP

redakcja@extraswiecie.pl

Udostępnij

Wybrane dla Ciebie

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors