Connect with us

Czego szukasz?

Wiadomości

W świeckim szpitalu otwarto nowy pododdział dla osób cierpiących na choroby nerek

Nowy Szpital w Świeciu wzbogacił się o pododdział nefrologiczny, stanowiący część oddziału wewnętrznego.

Udostępnij
oddzial-3

Dzięki tej inwestycji, o której z dumą wypowiadali się Andrzej Brymora, prezes lecznicy i Marcin Szulwiński, prezes zarządu Grupy Nowy Szpital, świecka placówka będzie mogła zapewnić kompleksową opiekę pacjentom z przewlekłymi chorobami nerek.

Poszerzy też możliwości diagnostyki i leczenia niewydolności nerek, chorób układu moczowego oraz powikłań i chorób współistniejących u pacjentów dializowanych.

W uroczystości uczestniczyli samorządowcy z powiatu świeckiego.

[vpg_picker:489]

Udostępnij

Komentarze (0)

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

Policja sprawdza okoliczności nocnego pożaru volkswagena przy ulicy Żwirki i Wigury w Świeciu. Wiele wskazuje na to, że mogło to być podpalenie.

Wiadomości

Jeśli uchwała zostanie przyjęta, to w żadnym sklepie w gminie Świecie nie będzie można kupić alkoholu po godz. 22.00. O ograniczenie wnioskowali mieszkańcy.

Wiadomości

Tuż przed godz. 13.00 na drodze nr 240 koło Świecia doszło do zderzenia samochodu osobowego z dźwigiem. Dwie poszkodowane osoby zostały zabrane do szpitala.

Wiadomości

Niestety, tragiczny finał miały poszukiwania młodego mężczyzny, który w niedzielę wieczorem wybrał się z kolegą nad Jezioro Żurskie, aby popływać.

Reklama