Connect with us

Czego szukasz?

Wiadomości

W trakcie cięcia piłą, fragment deski wbił się w brzuch mieszkańcowi Bukowca

Posługiwanie się piłą spalinową bądź elekryczną wymaga szczególnej uwagi. Jej brak może mieć przykre konsekwencje. Przekonał się o tym 38-letni mieszkaniec Bukowca.    

Udostępnij
wypadek-1

We wtorek o godz. 13.38 nadeszła informacja, że jeden z mieszkańców Bukowca, podczas cięcia piłą drewna, doznał poważnego urazu brzucha.

- W trakcie wykonywania prac odstrzelił prawdopodobnie fragment deski, który wbił się w brzuch 38-letniego mężczyzny - informuje mł. ogn. Marcin Borucki z komendy powiatowej straży pożarnej w Świeciu.

Jako pierwsi na miejscu pojawili się druhowie z Ochotniczej Strazy Pożarnej w Bukowcu. Chwilę po nich przyjechał zastęp ze Świecia.

Po opatrzeniu rany, mężczyznę przekazano zespołowi medycznemu, który przetransportował mieszkańca Bukowca do szpitala w Świeciu.

a.bartniak@extraswiecie.pl

Udostępnij

Komentarze (0)

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

Policja sprawdza okoliczności nocnego pożaru volkswagena przy ulicy Żwirki i Wigury w Świeciu. Wiele wskazuje na to, że mogło to być podpalenie.

Wiadomości

Jeśli uchwała zostanie przyjęta, to w żadnym sklepie w gminie Świecie nie będzie można kupić alkoholu po godz. 22.00. O ograniczenie wnioskowali mieszkańcy.

Wiadomości

Tuż przed godz. 13.00 na drodze nr 240 koło Świecia doszło do zderzenia samochodu osobowego z dźwigiem. Dwie poszkodowane osoby zostały zabrane do szpitala.

Wiadomości

Niestety, tragiczny finał miały poszukiwania młodego mężczyzny, który w niedzielę wieczorem wybrał się z kolegą nad Jezioro Żurskie, aby popływać.

Reklama