Connect with us

Czego szukasz?

Wiadomości

Wybierz dobrze! Informator Szkół Ponadpodstawowych, Wyższych i Policealnych 2023

grupa-szczesliwi-ucznie-pokazuje-aprobaty-zakonczenie

Szanowni Państwo, Uczniowie, Rodzice

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z pierwszą edycją Informatora Szkół Ponadpodstawowych, Wyższych i Policealnych 2023.

Informator zawiera informacje o rekrutacji do szkół ponadpodstawowych, oferty szkół ponadpodstawowych, wyższych i policealnych; informacje o rynku pracy, jak napisać CV i na co zwracać uwagę podczas wyboru szkoły.

Zachęcam również do stałego odwiedzania naszego profilu na Facebooku Świeckie Targi Edukacyjne i Pracy, gdzie zamieszczamy rozbudowane o prezentacje multimedialne i filmy oferty szkół, informacje o rynku pracy, zawodach, oferty pracy, przepisy prawa pracy.

W razie pytań służymy pomocą: targiedukacyjne@wp.pl

Pozdrawiam serdecznie
Sebastian Glaziński
doradca zawodowy

Udostępnij

Komentarze (0)

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

Policja sprawdza okoliczności nocnego pożaru volkswagena przy ulicy Żwirki i Wigury w Świeciu. Wiele wskazuje na to, że mogło to być podpalenie.

Wiadomości

Jeśli uchwała zostanie przyjęta, to w żadnym sklepie w gminie Świecie nie będzie można kupić alkoholu po godz. 22.00. O ograniczenie wnioskowali mieszkańcy.

Wiadomości

Tuż przed godz. 13.00 na drodze nr 240 koło Świecia doszło do zderzenia samochodu osobowego z dźwigiem. Dwie poszkodowane osoby zostały zabrane do szpitala.

Wiadomości

Niestety, tragiczny finał miały poszukiwania młodego mężczyzny, który w niedzielę wieczorem wybrał się z kolegą nad Jezioro Żurskie, aby popływać.

Reklama