Wypadek na autostradzie. TIR wpadł na drugiego TIR-a i na samochód osobowy

Dwie osoby ranne, w tym jedna ciężko, to efekt wypadku na autostradzie A1 na wysokości Bąkowa (gmina Warlubie).

152-205059

Do wypadku doszło we wtorek 3 kwietnia około godz. 20.30. Uczestniczyły w nim dwa samochody ciężarowe i jeden osobowy.

REKLAMA

Otworzy się w nowym oknie

31-letni mieszkaniec okolic Konina kierujący ciężarowym mercedesem z naczepą, jadąc w kierunku Torunia, z nieustalonych przyczyn wjechał w zatrzymany na jego pasie ruchu inny pojazd ciężarowy. Z impetem przesunął go oraz stojącego przed nim osobowego peugeota na przeciwny pas ruchu, uszkadzając bariery energochłonne.

Pojazdy te zatrzymały się na pasie ruchu w związku z kolizją, która miała miejsce wcześniej. Były oświetlone, a miejsce oznakowane. W skutek zdarzenia dwie osoby przewieziono do szpitala w Grudziądzu. Kierowca mercedesa znajduje się w ciężkim stanie.

REKLAMA
Otworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieProf-Bud

Ruch odbywał się płynnie, jednak z uwagi na utrudnienia w kierunku Łodzi zorganizowany został objazd drogą nr 214 do drogi krajowej nr 91, natomiast w kierunku Gdańska czynny pozostał jeden pas ruchu.

a.pudrzynski@extraswiecie.pl

REKLAMA
Otworzy się w nowym oknie

Udostępnij
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Achat De Cialis Doctissimo
Achat De Cialis Doctissimo Usa Viagra Delivery Buy Orlistat From Mexico viagra Lasix (Furosemide Buy Online Propecia Libido Testosterone Levels Propecia Side Effects Allergy

Zithromax Moa cialis Last
Zithromax Moa cialis Last Longer Exercises Acheter Cialis Meilleur Prix

Propecia While On Finasteride
Propecia While On Finasteride Cialis Venta Madrid How To Last Longe viagra Zithromax Sinusitis Dosage Orlistat 60 Mg Minocycline

Wybrane dla Ciebie

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors