Connect with us

Czego szukasz?

Wiadomości

Wypadek niedaleko Świecia. Dwie osoby zostały poszkodowane

W Skarszewie koło Świecia zderzyły się w poniedziałek po południu dwa samochody osobowe.

Udostępnij
1

Aktualizacja

Do zderzenia skody i volkswagena w Skarszewie (gmina Świecie) na odcinku trasy wojewódzkiej Świecie-Laskowice doszło około godz. 15.00.

- Poszkodowanym udzielił na miejscu pomocy zespół ratownictwa medycznego - mówi ogn. Michał Goliński z komendy powiatowej straży pożarnej w Świeciu.

Ruch odbywał się wahadłowo.

W wyniku uderzenia volkswagena golfa w tył skody felicii, nie dwie, jak wynikało z początkowych informacji, a trzy osoby zostały poszkodowane. Kobieta prowadząca volkswagena oraz kobieta i mężczyzna jadący skodą trafili do szpitala na badania.

Udostępnij

Komentarze (8)

 1. Masz kuku.

  27 czerwca 2022 15:51

  Ta wioska nazywa się

  Ta wioska nazywa się Skarszewy pismaku.

  • hahaha

   27 czerwca 2022 15:55

   Chyba w twoim atlasie idioty.

   Chyba w twoim atlasie idioty. Poprawna forma to Skarszewo. Wiem bo tam mieszkam wyobraź sobie.

  • Nie poszło ci

   27 czerwca 2022 16:26

   Chciałeś się popisać Masz

   Chciałeś się popisać Masz kuku i nie poszło ci. Najpierw sprawdź, potem pisz głupoty. Wracaj do łopaty, no juz:-) Robota czeka. 

  • SJP

   27 czerwca 2022 18:21

   A ciebie, jak nazwać ? Bo wg

   A ciebie, jak nazwać ? Bo wg mnie, po równo: durak, burak, ćwierćinteligent, nieuk…, jakby tu jeszcze? Aha zapomniałbym, wioskowy ciul.

 2. Jan

  27 czerwca 2022 15:54

  W skarszewie… Zapraszamy do

  W skarszewie… Zapraszamy do gimnazjum!!!!!  Redaktoże 

  • xox

   27 czerwca 2022 16:01

   Janie zapraszamy do Szkoły

   Janie zapraszamy do Szkoły Podstawowej. Po pierwsze nazwy miejscowości piszemy z dużej litery, po drugie redaktorze piszemy przez „RZ” , a nie „Ż” .

   • Dyslektyk

    27 czerwca 2022 17:25

    Nie z dużej, tylko z wielkiej

    Nie z dużej, tylko z wielkiej.

 3. Nie mogę

  27 czerwca 2022 16:02

  Orły się odezwały. Wysyłają

  Orły się odezwały. Wysyłają redaktora do gimnazjum a sami głupi jak cepy. Przecież nawet na tablicy przy wjeździe do wsi jest jak byk SKARSZEWO! To że źle wymawiacie nazwę miejscowości to wasz problem, Skarszewy to są w w województwie pomorskim koło Starogardu. Redaktorek dobrze napisał nazwę:-) Ale tępaki są mądrzejsze oczywiście buhahaha

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

Policja sprawdza okoliczności nocnego pożaru volkswagena przy ulicy Żwirki i Wigury w Świeciu. Wiele wskazuje na to, że mogło to być podpalenie.

Wiadomości

Jeśli uchwała zostanie przyjęta, to w żadnym sklepie w gminie Świecie nie będzie można kupić alkoholu po godz. 22.00. O ograniczenie wnioskowali mieszkańcy.

Wiadomości

Tuż przed godz. 13.00 na drodze nr 240 koło Świecia doszło do zderzenia samochodu osobowego z dźwigiem. Dwie poszkodowane osoby zostały zabrane do szpitala.

Wiadomości

Niestety, tragiczny finał miały poszukiwania młodego mężczyzny, który w niedzielę wieczorem wybrał się z kolegą nad Jezioro Żurskie, aby popływać.

Reklama