Connect with us

Czego szukasz?

Wiadomości

Wypadek w Górnym Grucznie.Jedna osoba w szpitalu [zdjęcia]

Do wypadku doszło krótko po godz. 12 na drodze krajowej nr 5. Najechały na siebie dwa auta osobowe. 28-letnią kobietę, poszkodowaną w tym zdarzeniu, przewieziono do świeckiego szpitala.

Udostępnij
wypadek-8

Ze wstępnych ustaleń wynika, że przyczyną wypadku było niedostosowanie prędkości do warunków na drodze.

REKLAMA

 

- 29-letni obcokrajowiec, który kierował oplem astra, najechał na tył toyoty auris - mówi sierż. szt. Joanna Tarkowska, oficer prasowy KPP w Świeciu. - Pojazdem tym kierował 56-letni mieszkaniec Gdańska. Nic mu się nie stało.

Ucierpiała natomiast jedna z dwóch pasażerek jadących oplem. 28-letnia kobieta trafiła do świeckiego szpitala. W samochodzie znajdowała się także dwuletnia dziewczynka, która na szczęście nie odniosła żadnych obrażeń.

REKLAMA
Otworzy się w nowym oknie

Stosunkowo szybko przywrócony ruch odbywa się wahadło. Na razie nie wiadomo, ile jeszcze potrwają utrudnienia.

a.bartniak@extraswiecie.pl
REKLAMA

Udostępnij

Komentarze (1)

  1. instruktor

    7 czerwca 2018 21:00

    Z tego co widzę to kierowca

    Z tego co widzę to kierowca opla – zapewne jest nim tez mężczyzna z dzieckiem na ręku — ma na nogach klapki tzw. japonki. Za prowadzenie w takich butach powinien być mandat. Sa one dobre na plażę a nie do samochodu. W takich kalpeczkach nie czuje się pedałów. Nie dziwię się, że nie zahamował w porę.

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

W pierwszym odcinku nowego programu "Bitwa o gości" pojawi się Osada Stara Rzeka.

Wiadomości

W środę po południu w Głogówku Królewskim zderzyły się samochód osobowy i dostawczy.

Wiadomości

Nastąpiła kolejna istotna zmiana w wyglądzie świeckiego zamku. Tym razem na zewnątrz. Zamontowano drewniany krużganek, który będzie prowadził do dwóch nowych wejść.

Wiadomości

Świecie dołączyło do grona miast, w których późną nocą nie kupimy alkoholu. Radni przyjęli uchwałę, która będzie dotyczyć nie tylko sklepów, ale także stacji...

Reklama