Connect with us

Czego szukasz?

Wiadomości

Wyraź swoje emocje. Nietypowy Dzień Dziecka w "menedżerze"

m1

Nie było typowych zabaw, gier, czy innych tego typu rozrywek, ale w Zespole Szkół Menedżerskich w Świeciu nie zapomniano o święcie dzieci i młodzieży.

"Zagraj zdrowo na emocjach", pod taką nazwą zorganizowano Dzień Dziecka. Inicjatorką była szkolny pedagog Justyna Słowińską-Śliwińska.

Każdy chętny uczeń, nauczyciel czy pracownik szkoły mógł losować karteczkę , na której zapisane było działanie do wykonania.

Wśród nich można było znaleźć następujące aktywności: wykrzycz co najlepszego zrobiłeś/aś w tym tygodniu, zrób 5 przysiadów, uśmiechnij się do kogoś, przytul osobę, którą bardzo lubisz, wykonaj pajacyka oraz wiele innych o podobnym charakterze.

Po zadaniu każda z osób biorących udział w zabawie wypisywała, jakie emocje towarzyszyły jej w czasie wykonywania wylosowanego działania.

Nagrodą był drobny poczęstunek w postaci owocowej nagrody: jabłko, banan, gruszka, mandarynka lub brzoskwinia do wyboru. Cieszy fakt, że w akcji wzięła udział prawie cała społeczność "menedżera”.

Udostępnij

Komentarze (0)

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

W pierwszym odcinku nowego programu "Bitwa o gości" pojawi się Osada Stara Rzeka.

Wiadomości

Świecie dołączyło do grona miast, w których późną nocą nie kupimy alkoholu. Radni przyjęli uchwałę, która będzie dotyczyć nie tylko sklepów, ale także stacji...

Wiadomości

Młody mężczyzna, który w niedzielę wieczorem utopił się w Jeziorze Żurskim był mieszkańcem Osia. Przyjechał do Polski w celach zarobkowych.

Wiadomości

Podczas czwartkowej sesji burmistrz Świecia Krzysztof Kułakowski uhonorował Oliwię Raniszewską, która znalazła się w gronie 50 najlepszych uczniów na świecie oraz Katarzynę Wenerską, siatkarkę,...

Reklama