Connect with us

Czego szukasz?

Wiadomości

Wyszedł z pracy i zaraz potem trafił prosto do więzienia. Co takiego zrobił?

Policjanci zatrzymali 38-latka, który od dłuższego czasu ukrywał się przed organami ścigania.

Udostępnij
Zdjęcie ilustracyjne

Mieszkaniec powiatu świeckiego był poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości w celu odbycia kary pozbawienia wolności za wcześniej popełnione przestępstwa. 38-latka, dzięki wcześniejszym ustaleniom, zatrzymali kryminalni ze Świecia. Zgodnie z decyzją sądu mężczyzna na najbliższych kilka miesięcy trafił do zakładu karnego.

- Poszukiwaniami przestępcy zajmowali się kryminalni z komendy w Świeciu - tłumaczy kom. Joanna Tarkowska, oficer prasowy KPP Świecie. - Od dłuższego czasu mężczyzna ukrywał się przed organami ścigania. Nie przebywał w miejscu swojego stałego zameldowania. Jednak w wyniku intensywnych działań policjanci ustalili, gdzie może pracować poszukiwany.

W miniony piątek funkcjonariusze sprawdzili swoje ustalenia. Nie mylili się. „Zgarnęli” poszukiwanego na terenie gminy Drzycim, w powiecie świeckim, zaraz po tym, jak wyszedł z miejsca pracy. 38-latek został zatrzymany na podstawie listu gończego. Jeszcze tego samego dnia trafił do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższych kilka miesięcy.

redakcja@extraswiecie.pl

Udostępnij

Komentarze (1)

  1. ciekawy

    5 lipca 2023 21:46

    kto taki??

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

Niestety, tragiczny finał miały poszukiwania młodego mężczyzny, który w niedzielę wieczorem wybrał się z kolegą nad Jezioro Żurskie, aby popływać.

Wiadomości

Świecie zajęło pierwszą pozycję wśród najzamożniejszych miast powiatowych w województwie kujawsko-pomorskim i wysoką lokatę w skali całego kraju.

Wiadomości

W środę po południu w Głogówku Królewskim zderzyły się samochód osobowy i dostawczy.

Wiadomości

W sobotę po raz trzynasty odbył się Kociewski Rajd Enduro. Wystartowało w nim 136 uczestników z całej Polski, w tym również zawodnicy z powiatu...

Reklama