Connect with us

Czego szukasz?

Reklama
Reklama

Wiadomości

"Z bólem przyjęliśmy wiadomość o tragicznej śmierci". W wypadku zginął ojciec właściciela Legii Warszawa

W wypadku na przejeździe kolejowym w gminie Lniano zginął ojciec Dariusza Mioduskiego, właściciela klubu Legia Warszawa. Prowadzone przez niego auto wjechało pod pociąg.

Udostępnij
3

Jak już informowaliśmy (patrz artykuł poniżej), do tragicznego wypadku doszło w czwartek około godz. 7.30 na granicy powiatów świeckiego i tucholskiego.

Kierujący volkswagenem polo 81-letni mieszkaniec powiatu tucholskiego wjechał na przejazd kolejowy pod Błądzimiem (gmina Lniano) wprost pod rozpędzony pociąg osobowy.

Na miejsce przyleciał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Niestety, kierowcy samochodu nie udało się uratować.

Reklama
Reklama

Jak informuje policja, półrogatki były sprawne i opuszczone do połowy jezdni. Wszystko więc wskazuje na to, że 81-latek ominął je i wjechał na przejazd, co skończyło się tragicznie.

Częściowo wykoleił się wagon pociągu, ale nikt z pasażerów nie odniósł obrażeń.

Jak podaje "Gazeta Pomorska" w wypadku w gminie Lniano zginął ojciec właściciela klubu Legia Warszawa, Dariusza Mioduskiego.

Reklama
Reklama

Tego samego dnia na facebookowym profilu Legii Warszawa pojawił się wpis:

Z bólem przyjęliśmy wiadomość o tragicznej śmierci Gerarda Mioduskiego, Taty Dariusza Mioduskiego. Rodzinie, bliskim oraz wszystkim pogrążonym w bólu i żałobie składamy szczere wyrazy współczucia.

a.pudrzynski@extraswiecie.pl

Udostępnij

Komentarze (6)

 1. Ccc

  7 października 2022 12:09

  Kij mu w oko. Wiedział czym

  Kij mu w oko. Wiedział czym ryzykuje. Właściwie to nie wiedział, że igra z życiem pasażerów pociągu. Dobrze,że nikogo więcej nie wysłał na tamten świat. Niech mu ziemia ciężką będzie….

  • Yyy

   7 października 2022 16:30

   Kij ci w D..e żeby zdech jak

   Kij ci w D..e żeby zdech jak tak można się śmiać ze śpierci     

   • Ccc

    7 października 2022 16:55

    Co to jest śpierć? Skąd wiesz

    Co to jest śpierć? Skąd wiesz, że się śmieję? Jestem załamany tym baranem, który mógł zabić pasażerów. Czytaj ze zrozumieniem.

 2. GOŚĆ

  7 października 2022 12:14

  Wyrazy współczucia dla

  Wyrazy współczucia dla rodziny…ale jakby tam zginął ojciec właściciela ogródka działkowego RODO, to też by była taka sensacja?

 3. Czytelnik

  7 października 2022 12:57

  Dlaczego usuwacie

  Dlaczego usuwacie nieobraźliwe komentarze? 

 4. Komentarze

  7 października 2022 13:06

  Dziwi mnie hipokryzja bo

  Dziwi mnie hipokryzja bo komentarze ucichły jak się okazało że to ojciec kogoś konkretnego.To był poprostu człowiek. Nieważne czyj to ojciec wnuk syn czy dziadek, to może dotknąć każdego kierowcy

Reklama
Reklama
Reklama

Popularne

Wiadomości

Policjanci ukarali wysokim mandatem kierowcę, który na parkingu w Świeciu prezentował moc silnika i hałaśliwe dźwięki tłumika swojego samochodu. Policja zapowiada "zero tolerancji".

Wiadomości

W największej świeckiej szkole ponadpodstawowej niemal zawsze jest tłoczno. Jednak dziś na korytarzach ZSP było wyjątkowo dużo młodych ludzi. Wszystko za sprawą ósmoklasistów chcących...

Wiadomości

W wyniku zderzenia motocykla z samochodem osobowym, mężczyzna prowadzący jednoślad trafił do szpitala. Do porannego wypadku doszło w centrum Świecia.

Extra Nowe

Zbigniew Kloska, dyrektor Gminnej Przychodni w Nowem, po ponad 42 latach pracy przechodzi na emeryturę. Ale z placówką się nie rozstaje. - Jeśli będę...

Wiadomości

Do 3 lat więzienia grozi kobiecie i mężczyźnie zatrzymanym w weekend przez policję.

Reklama
Reklama
Reklama

Wideo

Reklama
Reklama

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

Skład nowej rady może być dla niektórych pewnym zaskoczeniem. Znikło kilka dobrze znanych nazwisk związanych z samorządem od lat.

Wiadomości

W wyborach na urząd burmistrza Świecia niemal na pewno wygrał Krzysztof Kułakowski. Wciąż jednak czekamy jeszcze na oficjalne informacje z Państwowej Komisji Wyborczej.

Wiadomości

Szczególne powody do zadowolenia może mieć Koalicja Obywatelska. Prawdziwym liderem w rankingu popularności okazał się radny Sebastian Glaziński.

Wiadomości

Chyba największym zaskoczeniem jest to, że do rady nie weszła starosta Barbara Studzińska. Najwięcej głosów dostał zastępca burmistrza Świecia Paweł Knapik.

Wiadomości

Poznaliśmy wyniki głosowania na wójtów w kolejnych czterech gminach powiatu świeckiego.

Wiadomości

Krzysztof Kułakowski zdecydowanie wygrał z Dariuszem Woźniakiem wybory na burmistrza.

Wiadomości

Znamy już wyniki wyborów na burmistrza Pruszcza oraz na wójta gminy Lniano.

Wiadomości

Oprócz burmistrzów i wójtów oraz radnych gmin i powiatu, mieszkańcy powiatu świeckiego wybierali też radnych sejmiku województwa. Wiadomo już, kto nimi będzie z naszego...

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama