Connect with us

Czego szukasz?

Wiadomości

Zamiast pomidorów uprawiał w folii konopie. Teraz grozi mu 10 lat więzienia

Surowa kara grozi 26-letniemu mieszkańcowi gminy Warlubie, u którego kryminalni znaleźli narkotyki. Mężczyzna odpowie przed sądem nie tylko za posiadanie znacznej ilości zakazanych środków, ale także za uprawę konopi.

Udostępnij
trawka-34

W miniony poniedziałek około godz. 10.00 kryminalni pojawili się w jednym z domów na terenie gminy Warlubie. 

Policjanci mieli informację, że mieszkający tam młody mężczyzna posiada marihuanę.

- W czasie przeszukania posesji policjanci zabezpieczyli 440 gramów suszu roślinnego - informuje mł. asp. Damian Ejankowski z Komendy Powiatowej Policji w Świeciu.

Wstępne badania wykazały, że zabezpieczone przez mundurowych środki to marihuana.

- Dodatkowo na posesji 26-latka zabezpieczono pięć krzewów konopi - mówi Damian Ejankowski.

Mieszkaniec gminy Warlubie usłyszał zarzuty uprawy i posiadania znacznej ilości narkotyków, za co grozi mu do 10 lat więzienia.

Wobec podejrzanego o przestępstwo 26-latka prokurator zastosował policyjny dozór.

a.bartniak@extraswiecie.pl

Udostępnij

Komentarze (21)

  1. mistrz

    4 sierpnia 2022 13:18

    Brawo Policja!!!!!!!!!!!

    Brawo Policja!!!!!!!!!!!

  2. Olo

    4 sierpnia 2022 13:29

    O co tu chodzi???? Gość ma

    O co tu chodzi???? Gość ma 440 gramów i dostaje dozór policji!!! A gdzie areszt??? Przecież to jest śmieszne.

    • Koks

      4 sierpnia 2022 13:37

      Śmieszny to ty jesteś xd

      Śmieszny to ty jesteś xd alkoholik najebany klepie rodzinę to się nikt nie odezwiele a parale krzaczków komuś przeszkadza…

      • Olo

        4 sierpnia 2022 14:00

        Zamilcz śmieciu przecpany.

        Zamilcz śmieciu przecpany. Naucz się pisać i wtedy się wypowiadaj patusie

      • Adi

        7 sierpnia 2022 01:56

        Alkoholik klepie rodzinę..

        Alkoholik klepie rodzinę…znasz te przypadki z życia znajomych. Zacznij działać a nie przyglądasz się temu !!

    • Arkadiusz

      5 sierpnia 2022 05:41

      I kto będzie płacił za pobyt

      I kto będzie płacił za pobyt w więzieniu.za jego utrzymanie ? Napewno ty , a i uruchom szare komórki. Bo chyba je wyjaral3ś 

      Pozdro420

  3. Marass

    4 sierpnia 2022 13:32

    Wgl marichuana powinna być

    Wgl marichuana powinna być legalna.alkohol powinni zakazać.ale nie bo państwo zarabia na legalnym narkotyku.posrancy

  4. Pomidor

    4 sierpnia 2022 14:51

    Sadzonki mu złe sprzedali 🙂

    Sadzonki mu złe sprzedali 🙂

  5. Sasanek

    4 sierpnia 2022 15:05

    ” ale alkohol można ” –

    ” ale alkohol można ” – argument o kant dupy wymyślony przez ćpunów.  Oczy przejarane  łeb wypruty i jeszcze dzieciakom sprzedają  wypsikane jakąś chemią żeby cięższe było. Jechać z ćpunami. 

    • Olo

      4 sierpnia 2022 15:13

      Dokładnie!!! Jechać z

      Dokładnie!!! Jechać z kurestwem przecpanym

      • BG1930

        5 sierpnia 2022 06:24

        Pierdolnij się w łeb kabanie

        Pierdolnij się w łeb kabanie jeden z drugim jaranie dojrzalych ludzi a dilerzy to dwa światy i mordy w kubeł jak nie Znacie nic innego niż albo cepy naprute

    • handlarz

      5 sierpnia 2022 10:06

      Tak, my ołowiem psikamy bo

      Tak, my ołowiem psikamy bo wtedy jest mega ciezkie i duzy zarobek xD

  6. Marass

    4 sierpnia 2022 16:22

    Dlatego pisze powinno być

    Dlatego pisze powinno być legalne.i byłoby czyste.niczym nie spsikane.alkohol to jest naprawdę kurestwo.kiedy polski naród zrozumie ze marichuana jest mniej szkodliwa od wielu innych używeK.stare myślenie macie ludzie 

  7. Maniek

    4 sierpnia 2022 16:35

    Alkoholik i cpun niczym się

    Alkoholik i cpun niczym się nie rozni.a bycie pod wpływem jednorazowo alkoholu można narozrabiać  niewyobrazalnie.pod wpływem marihuany nie.wszystko z glowa Trzeba brac i zażywać.a najlepiej to wgl Żyć w trzeźwości 

  8. Dok

    4 sierpnia 2022 19:23

    Dilerka przeszkadza państwu,

    Dilerka przeszkadza państwu, a największym dilerem jest państwo bosko daje alkohol papierosy to jest dilerka.

  9. Paweł skowton

    4 sierpnia 2022 20:24

    Tych co pety jarają z liścia

    Tych co pety jarają z liścia brudasy fuj dno 

  10. Jaca

    4 sierpnia 2022 22:04

    Wypowiedzi śmietanki z

    Wypowiedzi śmietanki z Warlubia…. Uwielbiam to miasteczko:]

    • Mieszkaniec

      5 sierpnia 2022 15:05

      Ta śmietanka ma więcej do

      Ta śmietanka ma więcej do powiedzenia niz myślisz 

  11. matejko przechowo

    4 sierpnia 2022 22:42

    ja tez uprawiam marihuane za

    ja tez uprawiam marihuane za domem i nic mi nie zrobicie bo nie nie nie nana nananana nananannana nanannaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

  12. To wszystko przez nich

    4 sierpnia 2022 22:49

    https: //youtu.be /

    https: //youtu.be / sElhLcagnOk 

  13. Z gęby komuś wyleciało...

    4 sierpnia 2022 22:53

    „Policjanci mieli informacje”

    „Policjanci mieli informacje” … I wszystko wiadomo. 

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

Policja sprawdza okoliczności nocnego pożaru volkswagena przy ulicy Żwirki i Wigury w Świeciu. Wiele wskazuje na to, że mogło to być podpalenie.

Wiadomości

Jeśli uchwała zostanie przyjęta, to w żadnym sklepie w gminie Świecie nie będzie można kupić alkoholu po godz. 22.00. O ograniczenie wnioskowali mieszkańcy.

Wiadomości

Tuż przed godz. 13.00 na drodze nr 240 koło Świecia doszło do zderzenia samochodu osobowego z dźwigiem. Dwie poszkodowane osoby zostały zabrane do szpitala.

Wiadomości

Niestety, tragiczny finał miały poszukiwania młodego mężczyzny, który w niedzielę wieczorem wybrał się z kolegą nad Jezioro Żurskie, aby popływać.