Connect with us

Czego szukasz?

Reklama
Reklama

Wiadomości

Zatrzymano wandala, który wybił szybę w sklepie na ul. Klasztornej

Policjanci ze Świecia zatrzymali 31-letniego mężczyznę, który wczoraj wybił szybę w jednym ze sklepów na ul. Klasztornej. Grozi mu do pięciu lat więzienia.

Udostępnij
police-4

REKLAMA

Otworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknie

Do zdarzenia doszło wczoraj krótko przed godziną 7. Dyżurny komendy w Świeciu otrzymał zgłoszenie, że na ulicy Klasztornej, w jednym ze sklepów, przechodzień wybił szybę. W ujęciu sprawcy pomógł 40-letni mieszkaniec Grudziądza, który widział całe zajście. Schwytał mężczyznę z zakrwawionymi rękoma i wezwał patrol.

Natychmiast na miejsce zdarzenia zostali skierowani policjanci, którzy zatrzymali 31-latka. Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyzna pięścią wybił szybę, dlatego, z uwagi na widoczne rany, wezwali pomoc medyczną.

Sprawca został doprowadzony do komendy. Usłyszał zarzut zniszczenia mienia. Za to przestępstwo grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.
REKLAMA


Otworzy się w nowym oknie

Udostępnij

Komentarze (5)

 1. ania

  30 sierpnia 2019 16:12

  Ja proponuję taką kare :

  Ja proponuję taką kare : przez 5 lat będzie mył wszystkie szyby w sklepach w Świeciu. Na roboczej koszulce napis: wybiłem szybę w sklepie.

 2. Tak

  30 sierpnia 2019 19:45

  Tak, to ciekawy pomysł . Okna

  Tak, to ciekawy pomysł . Okna zbrzydly, by mu napewno. Ciekawe na co  się potem przezuci., może na drzwi. 

 3. Major Suchodolski

  30 sierpnia 2019 20:42

  Ogółem  chłop członkiem wybił

  Ogółem  chłop członkiem wybił szybę tu tego przepraszam że tak powiedziałem

 4. Anonim

  30 sierpnia 2019 23:40

  Ale piszcie dokładniej ze ten

  Ale piszcie dokładniej ze ten mieszkaniec Grudziadza to pracownik patrolu Konsalnet a wiec miał uprawnienia do tego typu czynności 

 5. Obserwator

  1 września 2019 10:29

  Tacy chuligani,wandale

  Tacy chuligani,wandale powinni być ujawniani z imienia i nazwiska i zdjęcia jego facjaty,dopuki będą anonimowi takie sytuacje będą, jezli jest taki odważny , to niech po swoich wyczynach spojrzy ludziom w oczy, byłby dla niego duży wstyd

Reklama
Reklama
Reklama

Popularne

Wiadomości

Radni przyjęli nowe stawki podatku od nieruchomości, które zaczną obowiązywać w 2024 r.

Wiadomości

Na ul. Tucholskiej w Świeciu samochód dostawczy uderzył w latarnię. Kiedy na miejsce przyjechali policjanci, szybko wyszło na jaw, co było powodem braku koncentracji...

Wiadomości

Właściciele i szefowie firm będą biznesowymi doradcami gminy Świecie. Właśnie zainicjowano czteroletnią kadencję Społecznej Rady Gospodarczej. Czym się będzie zajmowała?

Wiadomości

Na czwartkowej sesji Rady Miejskiej w Świeciu złożono podziękowania i gratulacje posłance Iwonie Karolewskiej, która do niedawna była sekretarzem powiatu i radną gminy.

Wiadomości

Za czyją sprawą woda w strumieniu przepływającym przez Warlubie przybrała mleczną barwę? Miejscowa firma mleczarska zapewnia, że nie ma z tym nic wspólnego.

Reklama
Reklama

Wideo

Reklama
Reklama

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

- Dotarliśmy do punktu krytycznego – mówi z goryczą Eugeniusz Kłopotek, wójt gminy Warlubie.

Wiadomości

We wtorek po południu doszło do wypadku na drodze krajowej nr 91 w Głogówku Królewskim.

Wiadomości

Przejezdność dróg powiatowych będzie zabezpieczać 12 pługo-piaskarek. Jeśli zima będzie śnieżna, dołączą kolejne dwie. To wszystko ma swoją cenę. Liczoną w milionach.

Wiadomości

Jak już informowaliśmy, Świecie ma dostać w ciągu trzech lat około 28 mln zł dofinansowania na kilkanaście inwestycji. Jedną z nich jest zagospodarowanie terenu...

Wiadomości

Zapadła decyzja w sprawie świątecznego drzewka, które stanie się główną ozdobą świąteczną Dużego Rynku w Świeciu. Ta informacja z pewnością wielu przypadnie do gustu.

Wiadomości

Policjanci z posterunku w Bukowcu zatrzymali 37-letniego kierowcę volkswagena, który spowodował kolizję, mając w organizmie ponad 2,6 promila alkoholu. Chcąc uniknąć odpowiedzialności, obiecał mundurowym...

Wiadomości

Na sesji w czwartek 30 listopada radni gminy zdecydują, czyje imię będzie nosił stadion Klubu Sportowego Wda Świecie. Sprawa wydaje się raczej przesądzona.

Wiadomości

Nieoczekiwany finał miało poszukiwanie zabytkowych przedmiotów na terenie gminy Dragacz.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama