Connect with us

Czego szukasz?

Wiadomości

Zielony Targ w Tleniu rozpoczął sezon turystyczny w powiecie [zdjęcia]

Wielka majówka w Tleniu rozpoczęła się już w niedzielę 29 kwietnia. Wprawdzie Zielony Targ na skwerze Hoffmanna odbywa się w sezonie co niedzielę, jednak tym razem oprawę miał wyjątkową.

Udostępnij
zielony-targ-2

Dopisała pogoda, pojawili się wytwórcy zdrowej żywności, rzemieślnicy i artyści.

- Takie imprezy to mój żywioł - przyznaje rzeźbiarz Zygmunt Kędzierski. - Fantastyczna atmosfera, piękne okoliczności przyrody i tłumy kupujących, to najlepsza recepta na sukces.

Powody do zadowolenia mieli też lokalni wytwórcy wędlin, serów i miodów oraz rzemieślnicy oferujący wyroby z drewna, biżuterię i odzież. Sporym zainteresowaniem cieszyła się wystawa „Nasz Tleń”, na którą złożyły się archiwalne zdjęcia mieszkańców i okolic Tlenia sprzed lat.

Kolejny targ już w najbliższą niedzielę. Zainteresowani wystawcy mogą kontaktować się z organizatorami, Anną Semrau pod nr tel.: 797 296 394 i Joanną Ziółkowską pod nr 795 542 053.

redakcja@extraswiecie.pl

Udostępnij

Komentarze (0)

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

Policja sprawdza okoliczności nocnego pożaru volkswagena przy ulicy Żwirki i Wigury w Świeciu. Wiele wskazuje na to, że mogło to być podpalenie.

Wiadomości

Jeśli uchwała zostanie przyjęta, to w żadnym sklepie w gminie Świecie nie będzie można kupić alkoholu po godz. 22.00. O ograniczenie wnioskowali mieszkańcy.

Wiadomości

We wtorek jedna z firm wypożyczających w Świeciu elektryczne hulajnogi poprosiła straż miejską o pomoc przy wydobyciu jej ze Struchawy. To nie pierwszy podobny...

Wiadomości

Tuż przed godz. 13.00 na drodze nr 240 koło Świecia doszło do zderzenia samochodu osobowego z dźwigiem. Dwie poszkodowane osoby zostały zabrane do szpitala.

Reklama