Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Ferdynand, Jan, Feliks
 • bezchmurnie
  Dzisiaj:
  20°C / 8°C
 • bezchmurnie
  Jutro:
  21°C / 6°C
 • bezchmurnie
  Pojutrze:
  23°C / 10°C
REKLAMA

Festiwal food trucków w Świeciu

05.05.2023 - 07.05.2023

Gratka dla miłośników burgerów, burrito, churrosów i wszelkiego rodzaju fast foodów rodem z USA, Meksyku, Tajlandii, Grecji i innych krajów.

W Świeciu po raz kolejny odbędzie się Food Truck Festivals. Przez trzy dni, od 5 do 7 maja, będzie można objadać się frytkami belgijskimi, quesadillas, burgerami, hot dogami, burrito, churrosami, kurczakami, greckimi pitami, szaszłykami, sushi, bułeczkami bao, pad thai i owocami w czekoladzie.

Nie zabraknie oczywiście również różnego rodzaju napojów. Organizatorzy zapowiadają też konkursy, zabawy i animacje przy muzyce.


 Food Truck Festivals, Duży Rynek w Świeciu, 5 maja w godz. 15.00-21.00, 6 maja w godz. 12.00-21.00 i 7 maja od godz. 12.00 do 19.00.