Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Gabriela, Marek, Seweryn
REKLAMA

Koncert zespołu Big Cyc

14.04.2023

W kwietniu w Hali Widowiskowo-Sportowej w Świeciu specjalny, jubileuszowy koncert zagra zespół Big Cyc.

Tak zespół pisze o swojej tegorocznej trasie:

Trudno w to uwierzyć, ale gramy dla Was od 35 lat. Podobno jesteśmy jak stare wino, coraz lepsi i coraz bardziej wytworni. By się o tym przekonać musicie wpaść na koncerty w 2023 roku. Gwarantujemy Wam że podczas jubileuszowej trasy będzie turbozabawa, jak na długowieczny jubileusz przystało. Stary, dobry polski rock w najlepszym wykonaniu plus pogoda ducha, która pozwoli przetrwać wszelkie kryzysy.

Początek koncertu w piątek 14 kwietnia o godz. 19.00. Bilety w cenie 60 zł do nabycia na kupbilecik.pl oraz od 23 stycznia w sekretariacie Hali Widowiskowo-Sportowej (płatność gotówką) i recepcji Parku Wodnego w Świeciu (płatność również kartą).