Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Milena, Robert, Rafał

Nasi przedsiębiorcy dostaną 3 mln zł [zdjęcia]

bart
2 października, 14:23
Blisko 70 osób wzięło udział w spotkaniu informacyjnym na temat unijnych środków. Zainteresowanie tą formą wsparcia jest całkiem zrozumiałe zważywszy na fakt, że w grę wchodzi bezzwrotna dotacja mogąca wynieść nawet 60 tys. zł.
Podstawowe założenia projektu przedstawiła Sabina Noetzelmann
Fot. Andrzej Bartniak

Gospodarzem poniedziałkowego spotkania była Lokalna Grupa Działania "Gminy Powiatu Świeckiego". Podczas konsultacji przedstawiono główne założenia projektu grantowego "Wsparcie inwestycyjne dla mikro i małych przedsiębiorstw z powiatu świeckiego".

Prawdopodobnie pierwszy nabór wniosków odbędzie się jeszcze w tym roku. Drugi w roku następnym. Przewiduje się przyznanie środków dla 50 przedsiębiorców. Każdy z nich może maksymalnie otrzymać 60 tys. zł. Niestety z tej formy wsparcia wykluczeni są prowadzący działalność w Świeciu. Tym razem unijne fundusze mają pomóc mocniej stanąć na nogach działającym w mniejszych ośrodkach. Ze wsparcia wykluczeni są też rolnicy i prowadzący pozarolniczą działalność gospodarczą pozostający na KRUS.

Pieniądze będą dostępne przede wszystkim dla tych, którzy wprowadzą nowe usługi lub produkt.

Więcej informacji można uzyskać na stronie www.lgdswiecie.pl lub pod numerem tel. 52 33 01 832.

a [dot] bartniakatextraswiecie [dot] pl  

   

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
    Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz