Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Marek, Bogusz, Maciej

Planujesz budowę domu lub remont mieszkania? Na tych targach dowiesz się wszystkiego o budownictwie

red
6 lutego, 06:58
Nowością tegorocznych Targów Remontowo-Budowlanych „Gresta-Bud 2020”, będą prezentacje omawiające najnowocześniejsze trendy w budownictwie, stawiające na innowacyjność i obniżanie kosztów utrzymania budynków.
Targi to okazja, by dowiedzieć się więcej o nowinkach w branży i do nawiązania kontaktów
Fot. Andrzej Bartniak

Partner strategiczny działu Biznes

Trzecia edycja targów „Gresta-Bud” odbędzie się 29 lutego w Hali Widowiskowo-Sportowej w Świeciu. Organizatorami, podobnie jak w przypadku dwóch pierwszych edycji będą Hurtownia Budowlana Gresta i spółka Vistula-Park Świecie.

Poprzednie imprezy zgromadziły liczne grono zarówno wystawców, jak i odwiedzających. W tym roku organizatorzy postanowili wzbogacić imprezę o prezentacje wystawców.

- Stwierdziliśmy, że nie będą one miały formuły paneli dyskusyjnych, ale bardziej prezentacji z możliwością zadawania pytań i prowadzenia późniejszych rozmów w kuluarach z poszczególnymi wystawcami – mówi Tomasz Keller, prezes Vistula-Park Świecie. – Nie będzie to absolutnie zakłócać przestrzeni wystawienniczej, ponieważ prezentacje będą się odbywać na dolnym holu, po to również, aby przyciągnąć uwagę osób wchodzących do hali – dodaje prezes.
Partner działu Biznes

Na krótko przed targami zostanie opublikowany dokładny harmonogram prezentacji, ale już wiadomo, że wiodącą tematyką będą innowacje w budownictwie oraz obniżanie kosztów energii.

- Mamy już kilka opracowanych tematów. Firma Galeco zaprezentuje nowoczesną technologię odwadniania dachu. Znany producent materiałów budowlanych, Wienerberger będzie miał wykład o nazwie: „Budujemy zdrowy klimat”, gdzie pokaże innowacyjne metody murowania na sucho. Ponadto tematem wiodącym będzie oczywiście bardzo popularna teraz fotowoltaika – wymienia Grzegorz Fetter, jeden z właścicieli Hurtowni Budowlanej Gresta, głównego organizatora targów.

Na liście bloków prezentacji, znalazły się również takie tematy jak:

 • „Nowoczesne trendy w aranżacji łazienek i salonów” – firma Saturn  
 • „Zaprojektuj energooszczędne oświetlenie Twojego domu” – Kaczmarek Electric
 • „Innowacja, termomodernizacja, fotowoltaika – przemyślana i świadoma inwestycja dziś to wygodne i bezpieczne jutro” – Lumifil Complex
 • „Prezentacja odnawialnych źródeł energii – pompy ciepła, fotowoltaika, dom bez opłat” – Monet, Eko-Dom,

Organizatorzy zastrzegają, że lista prezentacji może jeszcze ulec zmianie. Nadal można również zgłaszać się na targi w charakterze wystawcy. Kontakt do organizatora: 501 570 904. Wstęp na targi dla zwiedzających jest bezpłatny.

Patronat nad imprezą objął burmistrz Świecia, Krzysztof Kułakowski. Jednym z partnerów medialnych jest portal Extra Świecie.

redakcjaatextraswiecie [dot] pl

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
  Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

 • Znaczniki HTML niedozwolone.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz