Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Bogusław, Elżbieta, Krzysztof
 • bezchmurnie
  Dzisiaj:
  25°C / 15°C
 • słabe opady deszczu
  Jutro:
  25°C / 16°C
 • słabe opady deszczu
  Pojutrze:
  24°C / 15°C

Ruszyła budowa Nowych Marianek

bart
13 grudnia, 18:44
Trwa zalewanie fundamentów pierwszego bloku realizowanego przez spółkę Apartado ze Świecia, która wybuduje osiedle na około 3 ha położonych przy ul. Jagiełły i Łokietka.
Osiedle powstanie na górnych Mariankach
Fot. Andrzej Bartniak

Pierwotną koncepcję budynków podano sporej modyfikacji. Przeprojektowano przede wszystkim tarasy, które w nowej odsłonie są nieco mniejsze, co oczywiście będzie mieć znacznie dla ostatecznego kosztu lokali. Zmiany nie wpłynęły jednak negatywnie na urodę budynków. Nadal prezentują się one bardzo nowocześnie.

Ile kosztuje 1 m kw.? O tym szefowie spółki nie chcą mówić w mediach. Wolą dyskutować o tym z klientami u siebie w biurze. Pierwszy blok osiedla Nowe Marianki ma być gotowy w drugim kwartale 2020 roku. Lokale będą mieć od 42 do 64 m kw.

Tak będzie wygladał pierwszy blok osiedla, który powstanie za półtora roku /wizualizacja Apartado

Komentarze (27)

Bardzo ładne budynki. Brawo za koncepcję!

Odpowiedzi: 0

Niech ktoś kto chciał kupić mieszkanie, napiszę tutaj cene za metr. 

Odpowiedzi: 1

Ponoć 4300 za metr

Odpowiedzi: 0

Uważam, że ta koncepcja budownictwa warta jest wyższych stawek za metr i ja chce miec takie mieszkanie. Widać , że Apartado chce wybudować mieszkania na lata, w ktorych bedzie sie świetnie żyło...

Odpowiedzi: 2

Nie chcę być niegrzeczny albo nie brzmi to trochę jak lizusostwo?

Odpowiedzi: 0

"...Widać , że Apartado chce wybudować mieszkania na lata, w ktorych bedzie sie świetnie żyło..."

Widać to po tej "wizualizacji" bloku? :D hahaha...

Odpowiedzi: 1

Widać, że pisze to sam inwestor :)

Odpowiedzi: 0

Coś jakby mocno inspirowane blokami budowanymi obok przez innego dewelopera

Odpowiedzi: 0

wszystko ładnie pięknie , osiedla nowe " nowe marianki " a żłobka jak brak tak brak a w obecnym żłobku zapisy juz na 2021 rok , a w prywatnych ceny jak za nowe mieszkania "apartado " ,  dramat , a urząd miasta nic z tym nie robi :(  . w takim tępie przyrostu programu 500 + w najkrótszym czasie nasz wspaniały urząd pracy , bedzie zmuszony wprowadzic dla osób bezrobotych szkolenia na opiekuna/ke Xd 

Odpowiedzi: 0

i w gołebnikach jak ptactwo... :)za ta kase mały domek by sie zbudował

Odpowiedzi: 0

Dom nawet mały to kłopot z utrzymaniem. Nie każdy chce się martwić koszeniem trawnika, malowaniem i róznymi naprawami. Ludzie cenią sobie wygodę.

Odpowiedzi: 0

A o komunikacji miejskiej nikt nie myśli 

Odpowiedzi: 0

Średnio ten fundament wygląda na zdjęciu, gdzie są szalunki? Jednym słowem byle jak byle tanio, grunt to ładna koncepcja na zdjęciu :) Jak dalej będzie ta inwestycja realizowana w ten sposób to życzę szczęścia.

Odpowiedzi: 2

Bo to nie jest fundament drogi Panie tylko wylewka na którym będzie stawiany.

Odpowiedzi: 1

Jednym słowem artykuł kłamie, jest napisane że trwa zalewanie fundamentów, a tymczasem jest dopiero wylany chudziak pod ławy, oby tylko na etapie ścian piwnicy nie pisali że trwają prace wykończeniowe :)

Odpowiedzi: 1

Ten etap prac możan okreslić jako przygotowanie fundamentów. W tekście użyto poprawgeo sformułowania. Nie są to już prace ziemne, a jeszcze nie jeste murowanie ścian. 

Odpowiedzi: 1

Bzdura, z Ciebie żaden budowlaniec, w tekście jest napisane że trawa zalewanie fundamentów, a wykonanie podbudowy pod ławy fundamentowe nie jest zalewaniem fundamentów. To że pewnie wymurowaleś sobie lub szwagrowi dom nie czyni z Ciebie budowlańca, najpierw skończ szkoły kierunkowe to będziesz miał pojęcie o budownictwie i o zalewaniu ław fundamentowych. W Polsce jest właśnie ten problem że każdy uważa się za znawce z dziedziny budownictwa.

Odpowiedzi: 0

Drogi anonimie zanim coś napiszesz najpierw się zastanów co chcesz zrobić,ciekawe czy ty widziałeś kiedyś budowę?Oj wstyd tak szkalować.

Odpowiedzi: 0

Mam mieszkanie u ksieciucha 3500 było za metr.. ale wykończenie słabo. Pytanie czy tu te 4200 za metr będzie miało swoja jakość. 

Odpowiedzi: 0

Jak można dac dziecko do żłobka trzeba to chyba nie kochać. Nie chce się wam z dziećmi siedzieć to ich nie róbcie seks jest dla mądrych ludzi a nie patologi. Dziecko powinna wychować matka a nie znieczulica obcych ludzi jeszcze w zlobku ludzie trzymajcie mnie bo nie usiedze

Odpowiedzi: 1

Droga Aniu nie każdy jak Ty ma za cel życiowy siedzieć w domu, pierdzieć w fotel, dłubać w nosie i brać 500+ oraz inne zasiłki. No cóż my oddajemy do żłobka nasze kochane miłości dlatego że wyobraź sobie pracujemy, pomyśl Aniu ( jeżeli to Cię nie przerasta) że ktoś musi na Twoje zasiłki zapracować. 

Odpowiedzi: 1

Już skończ bezmozgu. Nikt kochający nie oddaje dziecka do żłobka dobrze ona mówi. Kariery ci się chce to nie rób sobie dzieci trudno to zrozumieć? Tylko cierpi takie dziecko przez Ciebie że ma matke która go nie kocha. Brzydze sie

Odpowiedzi: 0

JA pierdziele 10 lat wielu ludzi musi robić bez żarcia i dodatkowych kosztów życia i do tego brać pensję brutto ( bo takie zarobki w Świeciu oferują) żeby kupić klatkę w bloku. Potem kilka następnych lat na wykończenie jej, a jak weźmie kredyt  to jeszcze kilka latek porobi na bank. Później będzie się wkur...ł że nie ma gdzie auta zaparkować, albo chodzić slalomem pomiędzy psimi kupami. Ot taka wizja Świecia. ;-))

Odpowiedzi: 0

https://rejestr.io/krs/681824/apartado

Ciekawe, czy nie firma-krzak.

Odpowiedzi: 0

3 ha ziemi a blok przy samej drodze na skrawku działki, ciekawe czy będzie ta zieleń i przestrzeń pokazana na wizualizacji budynku? 

Odpowiedzi: 0

Jak widać będą to najładniejsze bloki w mieście.

Odpowiedzi: 0

Rash Resulting From Amoxicillin cialis without a doctor's prescription Purchase Amoxicilina Cod Accepted Ups Erectile Dysfunction Pills

Odpowiedzi: 0

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
  Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

 • Znaczniki HTML niedozwolone.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz