Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Agnieszka, Amelia, Szymon

Długo wyczekiwany punkt

Maciej Grocki
20 listopada, 21:32
Wda zdobyła pierwszy punkt w lidze od 6 kolejki, kiedy to zremisowała u siebie z Kotwicą Kołobrzeg. Po dobrym meczu Wda podzieliła się punktami z zespołem Gwardii Koszalin remisując 2:2 (0:0). Miejmy nadzieję, że będzie to dobry prognostyk przed kończącą się wkrótce rundą rewanżową.
Po długim zastoju, Wda powiększyła swoje konto punktowe
Fot. Maciej Grocki

W klubie panowało przekonanie, że jest to mecz, który może przynieść długo wyczekiwane punkty. Już od pierwszej minuty gracze wykazywali dużą aktywność. Pierwszy sygnał pozwalający myśleć o dobrym rezultacie dał Maliszewski. Jego uderzenie z 11 minuty z trudem wybronił golkiper. Przez kolejne 20 minut obie ekipy nie potrafiły jednak stworzyć sobie żadnej dogodnej okazji.

Gol Maliszewskiego

W 31 minucie w pozornie niegroźnie wyglądającej sytuacji powinna być bramka dla świecian. Po dobrym podaniu w sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł się Bartosz Czerwiński, który nie zdołał otworzyć wyniku.

Do końca pierwszej części rywalizacji widzieliśmy jeszcze tylko jedną dogodną możliwość do wyjścia na prowadzenie. Olaf Wójtowicz zamiast zagrywać w środek do niepilnowanego Maliszewskiego zdecydował się na strzał. Futbolówka minęła jednak słupek koszalinian. W samej końcówce zaatakowali gracze Gwardii. Tylko dzięki refleksowi Bartosza Piotrowskiego zawdzięczamy to, że na przerwę schodziliśmy bez bagażu bramkowemu.

Drugie 45 minut rozpoczęło się idealnie dla Wdy. Akcja naszego zespołu przyniosła rzut karny. W „16” faulowany był Dawid Wietrzykowski i sędzia bez wahania wskazał na „wapno”. Do piłki podszedł Karol Maliszewski, który wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie.

Strzał pod poprzeczkę

Już po chwili, w 56 minucie, na tablicy wyników widniał rezultat 1:1. Gol dla przyjezdnych padł w sumie z niczego. Akcja lewą stroną, nieczysty strzał jednego z graczy Gwardii i futbolówka przeleciała obok Piotrowskiego wprost do bramki.

Zespoły próbowały przechylić do samego końca szalę zwycięstwa na swoją korzyść. W 76 minucie to kontra koszalinian zakończyła się wyjściem Gwardii na prowadzenie. Prawoskrzydłowy okazał się szybszy od Wróblewskiego i plasowany strzał w lewy róg dał prowadzenie przyjezdnym. Kiedy wydawało się, że kolejna porażka Wdy stanie się faktem, na skrzydle urwał się rezerwowy Tomczak, który strzałem pod poprzeczkę dał Wdzie remis 2:2.

W najbliższą niedzielę Wda zakończy rundę wyjazdowym meczem z rezerwami Pogoni Szczecin. Miejmy nadzieję, że uda się z północy Polski wrócić z kompletem punktów.

Skład Wdy: Piotrowski – Żurowski, Wróblewski, Ratkowski, Kujawka, Czerwiński, Wenerski, Daw. Wietrzykowski, Wójtowicz (78’ Śliwiński), Jarantowicz (69’ Tomczak), Maliszewski.

sportatextraswiecie [dot] pl

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
    Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz