Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Marek, Bogusz, Maciej

Jakub Saldat najlepszym kulomiotem w województwie

sport
24 stycznia, 20:43
Uczeń I klasy LO w Zespole Szkół Ponadpodstawowych i zawodnik UKS Duo-Set Świecie został Halowym Mistrzem Województwa Juniorów w pchnięciu kulą, bijąc podczas zawodów w Toruniu swój rekord życiowy!
Jakub Saldat wraz ze swoim trenerem Waldemarem Wysockim
Fot. nadesłane

Jakub trenuje pchnięcie kulą od dwóch lat.

- Miałem już na swoim koncie w tych samych zawodach srebrny medal, więc jest jakiś postęp – żartuje Jakub.

We wrześniu ubiegłego roku na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików Jakub zdobył złoty medal w rzucie dyskiem (który jest jego drugą konkurencją) oraz brązowy medal w pchnięciu kulą. Za swój największy sukces uważa jednak zajęcie siódmego miejsca podczas zeszłorocznych Mistrzostw Polski w Lekkoatletyce w Tarnowie w konkurencji pchnięcia kulą. Jakub pobił swój rekord życiowy w Toruniu, sięgając po złoto w kategorii juniorów z wynikiem 14,26 m.

- Planuję nadal rozwijać się w tej dyscyplinie sportu. Trenuję pod okiem Waldemara Wysockiego, byłego sportowca z ogromnym doświadczeniem, bez którego nie osiągnąłbym tego wszystkiego – mówi Jakub.

Życzymy kolejnych sukcesów!

sportatextraswiecie [dot] pl

Komentarze (2)

Brawo Kuba ...trzymamy kciuki za Ciebie.zawsze w Ciebie wierzyliśmy 

Odpowiedzi: 0

Gratulacje:-)

Odpowiedzi: 0

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
    Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz