Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Marek, Bogusz, Maciej

Jokerki zapewniły sobie pierwsze miejsce w tabeli

sport
11 lutego, 19:10
Po zwycięstwie 3:1 z AZS Politechniki Śląskiej Gliwice, Joker-Mekro Energoremont Świecie jest już pewny zwycięstwa w rundzie zasadniczej. „Jokerki” do rundy play-off przystąpią z handicapem własnego parkietu.
Dziewczęta mają powody do zadowolenia
Fot. halawswieciu.pl

Mecz z AZE-em Politechniki Śląskiej Gliwice nie rozpoczął się dla naszej drużyny najlepiej, bo Jokerki pierwszego seta przegrały w dość nerwowych okolicznościach 21:25, mimo, że prowadziły już 20:18.

Od drugiej partii udało się jednak znacznie uspokoić grę. Na parkiecie pojawiała się Gabriela Borawska, która niedawno dołączyła do zespołu, a w składzie na to spotkania znalazła się nawet kadetka młodsza, Paulina Rozynek (na pozycji drugiej libero).

Drugi set przebiegał już znacznie pod dyktando świecianek, które prowadziły: 11:6, 17:9, by wygrać dość pewnie 25:17. W trzecim secie przewaga Jokera była jeszcze wyraźniejsza. Gospodynie wygrały 25:14, tracąc punkty właściwie w większości po własnych błędach. Ostatni set to również zdecydowana, choć już nie tak duża przewaga naszego zespołu, który przez większość seta kontrolował przebieg meczu, mając średnio 5-7 punktów przewagi.

Czwarta partia zakończyła się wygraną Jokera 25:19, a całe spotkanie 3:1. Tym samym Joker ma już 10 punktów przewagi w tabeli nad drugim Energetykiem Poznań, co oznacza, że zapewnił sobie po raz pierwszy w historii pierwsze miejsce po rundzie zasadniczej. To oznacza, że w każdej rundzie play-off, nasze siatkarki będą miały wyższe rozstawienie od rywalek, a więc przewagę własnej hali.

sportatextraswiecie [dot] pl

Komentarze (2)

Brawo dziewczyny

Odpowiedzi: 0

Znowu wszystko wygrają i co im z tego jak nic dalej się nie da bo kasy brak ... Szkoda mi dziewczyn ale i tak wielkie brawa! Duma Świecia

Odpowiedzi: 0

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
    Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz