Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Henryk, Jerzy, Przemysław

Piłkarki z Przechowa rozpoczęły sezon od zwycięstwa

sport
26 sierpnia, 19:22
Kobieca drużyna Strażaka Przechowo w pierwszym meczu nowego sezonu w trzeciej lidze, pokonała Jedynkę Aleksandrów Kujawski 2:1 (1:0).
Piłkarki Strażaka Przechowo dobrze zaczęły nowy sezon
Fot. Strażak Przechowo

Dla dziewczyn ze Strażaka Przechowo to będzie już czwarty sezon w piłkarskiej trzeciej lidze. Poprzedni nasza ekipa zakończyła na bardzo dobrym, trzecim miejscu. O awans do ligi centralnej w tym roku może być jeszcze trudniej, bo rozgrywki zostały zreorganizowane i nawet mistrz trzeciej ligi w naszym regionie nie może być pewny promocji, bo zapewni sobie dopiero grę w barażach. Poza tym mówi się, że wiele drużyn wzmocniło jeszcze składy w stosunku do poprzedniego sezonu.

Pierwsze trzy punkty

Mimo to, występy dziewczyn ze Strażaka w meczach sparingowych musiały napawać sztab szkoleniowy optymizmem. Szczególnym echem odbiła się wygrana z Tarpanem Mrocza 18:0! 

W pierwszym meczu nowego sezonu o ligowe punkty poprzeczka była zawieszona nieco wyżej, mimo to ekipa Strażaka wywalczyła pierwsze trzy punkty. Pierwszą bramkę dla miejscowych po dośrodkowaniu z rzutu wolnego zdobyła w 43 minucie Weronika Pituła. W 73 minucie Strażak prowadził już 2:0, a gola uderzeniem z dystansu uzyskała Julia Ciesielska.

Drużyna z Aleksandrowa Kujawskiego zdołała jeszcze zdobyć kontaktowego gola na niespełna dziesięć minut przed końcem meczu, ale Strażak utrzymał przewagę jednej bramki i wygrał ostatecznie 2:1.

Zabrakło Pruszcza

Dodajmy, że w poprzednim sezonie powiat świecki reprezentowała jeszcze w trzeciej lidze kobieca drużyna Startu Pruszcz, której jednak nie udało się w tym roku zebrać składu i nie zgłosiła się do rozgrywek.

Kadrę Strażaka Przechowo natomiast w sezonie 2019/20 stanowić będą: Marcelina Mikołajczyk, Barbara Siuda, Daria Zawiszewska, Marta Czubkowska, Jagoda Kurzyńska, Daria Lica, Emila Ściwiarska, Martyna Horka, Oliwia Konieczna, Julia Ciesielska, Julia Wieprzowska, Paulina Karczewska, Weronika Pituła, Oliwia Rogalska, Wiktoria Głuszko, Wiktoria Walichniewicz, Martyna Kwaśniewska, Sandra Siuda, Karolina Urbańska, Barbara Kuhn.

Sztab szkoleniowy: Tomasz Płachecki (I trener), Mateusz Rezmer (asystent), Marcin Mikołajczyk (kierownik drużyny).

sportatextraswiecie [dot] pl

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
    Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz