Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Iwona, Michał, Renata
 • całkowite zachmurzenie
  Dzisiaj:
  15°C / 8°C
 • całkowite zachmurzenie
  Jutro:
  20°C / 7°C
 • pochmurno z przejaśnieniami
  Pojutrze:
  18°C / 10°C

Porażka na starcie rozgrywek

Tomasz Keller
3 października, 22:24
Joker-Mekro Energoremont przegrał pierwszy mecz sezonu ligowego na wyjeździe w Tarnowie.
Na rozpoczęcie rozgrywek ligowych Jokerki przegrały w Tarnowie 1:3
Fot. Piotr Adamczak

Po zwycięstwie w jubileuszowym Turnieju o Puchar Prezesa Mekro, Jokerki jechały na ligową inaugurację do Tarnowa z wiarą w zwycięstwo.

Pierwszy set pokazał, że faktycznie mogą powalczyć o dobry wynik, bo zakończył się zwycięstwem naszej drużyny 25:22. Niestety, w drugiej partii było już nieco gorzej. Rywalki zagrały lepiej w obronie i zwyciężyły 25:20.

Kluczowy dla przebiegu mecz był trzeci set, gdy przy stanie 24:24, obie drużyny zagrały na wymiany ciosów. Niestety, więcej zimnej krwi w końcówce zachowały tarnowianki i to one cieszyły się z wygranej 26:24. Wyraźnie zdeprymowało to nasz zespół, który w czwartym secie uległ dość gładko do 14 i tym samym z dalekiego wyjazdu do Tarnowa powrócił bez choćby jednego punktu.

W najbliższy weekend nasz zespół czeka kolejny daleki wyjazd, tym razem na mecz ze Szczyrkiem, a przed własną publicznością Jokerki zagrają w środę 10. października z AZS Politechniki Śląskiej Gliwice.

Grupa Azoty PWSZ Jedynka Tarnów – Joker-Mekro Energoremont Świecie 3:1 (22:25, 25:20, 26:24, 25:14)

Joker: Wenerska, Nowacka, Fojucik, Brzoska, Miechowicz, Majkowska, Żurawska oraz Kukulska, Dąbrowska, Sieradzka, Ociepa.

sportatextraswiecie [dot] pl

Komentarze (1)

Viagra Rezeptfrei Versandapotheken Non Persription Drugs For Ed buy vardenafil 40 mg online Canine Cephalexin Side Effects Abdominal Pain Worldwide Bentyl Legally In Us

Odpowiedzi: 0

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
  Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

 • Znaczniki HTML niedozwolone.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz