Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Bogusław, Elżbieta, Krzysztof
 • bezchmurnie
  Dzisiaj:
  25°C / 15°C
 • słabe opady deszczu
  Jutro:
  25°C / 16°C
 • słabe opady deszczu
  Pojutrze:
  24°C / 15°C

W Stalex Lidze poznaliśmy pary ćwierćfinałowe

sport
29 stycznia, 22:23
Już tylko osiem zespołów może zdobyć tytuł mistrza trzynastej edycji Halowej Ligi Piłki Nożnej w Świeciu. Największą niespodziankę w rundzie barażowej sprawili zawodnicy Noe-Trans Przysiersk, którzy po rzutach karnych wyeliminowali grudziądzką Skodę.
Proflex (pomarańczowe koszulki) awansował do ćwierćfinałów po zwycięstwie nad Klubem Podróżnika
Fot. Piotr Adamczak

Jako pierwsi awans do ćwierćfinału zapewnili sobie mistrzowie drugiej ligi, tj. GMD Plus/Aut-Mor Bukowiec, którzy zaskakująco łatwo pokonali spadkowicza z Extraligi, Chestrefield Meble Dąbrowę Chełmińską 8:2 (4:2). Najlepszym graczem meczu został uznany Damian Ejankowski, który zdobył dwie bramki. Tyle samo dołożył równie aktywny w tym spotkaniu Jakub Krukowski.

Okazało się, że GMD

nie będzie jedynym zespołem z drugiej ligi, który wywalczy awans. W dramatycznych okolicznościach wyczyn ten powtórzył Noe-Trans Przysiersk, który dopiero w rzutach karnych wyeliminował Skodę. W regulaminowym czasie gry padł remis 3:3, który zresztą utrzymywał się od pierwszej połowy. Dogrywka również nie przyniosła rezultatu.

W rzutach karnych w ekipie z Przysierska pomylił się tylko Mateusz Orłowski, natomiast wśród grudziądzan karnych nie wykorzystali Patryk Stankiewicz i Przemysław Nowaczek, dzięki czemu jedna z największych niespodzianek sezonu stała się faktem.

W pozostałych dwóch barażach

obyło się bez niespodzianek, choć Proflex/Agnes/Eko-Mur/POL-HEM nie miał wcale łatwej przeprawy z Klubem Podróżnika/Apis, wygrywając po ciężkim meczu 4:2. Faworyci dopiero w końcówce przechylili szalę na swoją korzyść, a co gorsza w pierwszym ćwierćfinale zagrają bez dwójki liderów, Piotra Papierowskiego i Patryka Laskowskiego, którzy złapali żółte kartki.

Dużo łatwiejszą przeprawę miały Świeckie Orły, które rozgromiły Azymut Transport 10:2, choć grały bez pauzującego za kartki jednego z liderów, Macieja Góry. Obowiązki strzeleckie przejął jednak na siebie Maciej Rożnowski, który zdobywając cztery gole, został bohaterem całego spotkania, choć na spore wyróżnienie zasłużyli również Wojciech Ratkowski i Karol Maliszewski.

Stalex Liga wkracza więc w decydującą fazę. Przed nami ćwierćfinały, które będą rozgrywane systemem mecz i rewanż – 2 i 16 lutego.

Oto pary ćwierćfinałowe:
Gresta/Espack/Sadowska – Noe-Trans Przysiersk
TAF Toruń – GMD Plus Aut-Mor Bukowiec
Raf-Mix&Partnerzy – Świeckie Orły
Proflex/Agnes/Eko-Mur/POL-HEM – Chełmża Futsal Team

Organizatorzy ustalili również termin Gali Finałowej, która odbędzie się 7 marca.

sportatextraswiecie [dot] pl

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
  Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

 • Znaczniki HTML niedozwolone.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz