Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Magdalena, Maksymilian, Urszula
 • bezchmurnie
  Dzisiaj:
  16°C / 10°C
 • rozproszone chmury
  Jutro:
  17°C / 7°C
 • całkowite zachmurzenie
  Pojutrze:
  19°C / 12°C

Wda gromi Kowalewo, pięć goli Wojtka Ernesta!

sport
6 listopada, 10:32
Piłkarze ze Świecia rozgromili Promień Kowalewo aż 7:0 (4:0). Absolutnym bohaterem spotkania okazał się napastnik Wdy. Popularny „Erni” zdobył dla gospodarzy pięć bramek.
Wojciech Ernest (czerwony strój) został bohaterem meczu z Promieniem
Fot. Wda Świecie

Mecz rozegrano na sztucznym boisku Wdy. Gospodarze worek bramek rozwiązali już w 4 minucie, gdy Wojtek Ernest po raz pierwszy umieścił piłkę w siatce. W 31 minucie na 2:0 podwyższył Jakub Ratkowski.

Wojtek Ernest klasycznego hat-tricka zdążył skompletować jeszcze w pierwszej połowie. Najlepszy strzelec Wdy, pewnie wykorzystał dwa rzuty karne, podyktowane w 41 i 45 minucie. Do przerwy Wda prowadziła zatem już 4:0 i jasne było, że zgarnie komplet punktów.

Mimo to gospodarze w drugiej połowie nadal nadawali ton rywalizacji. Tuż po wznowieniu gry, Łukasz Wenerski podwyższył na 5:0. Kolejne dwie bramki padły znów po strzałach Wojtka Ernesta, który pokonał bramkarza Promienia w 68 i 81 minucie. W ten sposób świecianie odnieśli najwyższe zwycięstwo w tym sezonie.

Wda Świecie – Promień Kowalewo Pomorskie 7:0 (4:0)

Bramki dla Wdy: Ernest 5 (4, 41-karny, 45-karny, 68, 81), Ratkowski (31), Wenerski (46).

Wda: Semrau – Gackowski, Słaby, Kocieniewski (71. Ziółkowski), Ratkowski – Piątkowski (65. Dobrowolski), Wenerski, Kozicki (65. Kaczerowski), Maliszewski, Jarantowicz – Ernest.

sportatextraswiecie [dot] pl

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
  Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

 • Znaczniki HTML niedozwolone.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz