Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Henryk, Jerzy, Przemysław

Wda Świecie i Start Pruszcz rozgromili swoich rywali

sport
9 września, 21:43
Świetne wyniki w klasie okręgowej zanotowały nasze zespoły. Świecka Wda zrehabilitowała się za porażkę w poprzedniej kolejce i rozbiła na wyjeździe Flisaka Złotorię 7:0, a Start Eco-Pol Pruszcz ograł u siebie Unię Wąbrzeźno 6:1. Porażkę odniósł jednie Pomorzanin Serock ulegając 1:3 w Bydgoszczy miejscowej Polonii.
Fot. 123RF / zdjęcie ilustracyjne

Piłkarze Wdy Świecie wyraźnie pałali żądzą rehabilitacji za porażkę z Krajną Sępólno Krajeńskie. W meczu wyjazdowym z Flisakiem Złotoria, zawodnicy Dariusza Jackiewicza objęli prowadzenie w 24 minucie po golu Karola Maliszewskiego. Jeszcze przed przerwą, w 41 minucie, po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Patryka Jarantowicza, piłkę głową do bramki skierował Piotr Żurek.

Prawdziwy festiwal strzelecki rozkręcił się natomiast w drugiej połowie meczu. W ciągu dziesięciu minut, Wda dołożyła dwa kolejne gola (autorstwa Warchoła i Jarantowicza) i prowadziła już 4:0.

Na tym jednak świecianie nie poprzestali. W 66 minucie na strzał z linii pola karnego zdecydował się Przemysław Kozicki, kierując piłkę w samo okienko bramki. W 74 minucie dośrodkowanie Warchoła strzałem głową na bramkę zamienił Paweł Słaby.

Na dziesięć minut przed końcem meczu, kolejne uderzenie głową, tym razem Piotra Żurka, zdołał jeszcze wybronić bramkarz gospodarzy, ale przy dobitce Jakuba Ratkowskiego był już bezradny. W ten sposób Wda rozgromiła Flisaka na jego boisku aż 7:0 i ustanowiła swój rekord, jeżeli chodzi o ten sezon.

Flisak Złotoria – Wda Świecie 0:7 (0:2)

Bramki dla Wdy: Maliszewski (24), Żurek (41), Warchoł (53), Jarntowicz (56), Kozicki (66), Słaby (74), Ratkowski (80).

Wda: Semrau: Ratkowski, Żurek, Słaby, Kozicki (71. Ziółkowski) – Jarantowicz (71. Kaczerowski), Wenerski, Wietrzykowski, Gackowski, Czerwiński (46. Warchoł) – Maliszewski (66. Topór).

Świetnie spisał się również Start Eco-Pol Pruszcz, który rozgromił na własnym boisku Unię Wąbrzeźno 6:1. Po dwie bramki dla pruszczan zdobyli Radosław Przesmycki i Jakub Krukowski, a jedno trafienie zanotowali Mikołaj Prybiński i Fabian Chabowski.

Porażki doznał natomiast Pomorzanin Serock, który uległ na wyjeździe Polonii Bydgoszcz 1:3. Losy spotkania rozstrzygnęły się już w pierwszej połowie, którą bydgoszczanie wygrali 3:0 po golach Łukasza Chruścińskiego i dwóch trafieniach Sebastiana Packa, tego samego, który nie tak dawno zdobył dwie bramki w meczu ze Startem Eco-Pol Pruszcz.

sportatextraswiecie [dot] pl

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
    Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz