Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Magdalena, Maksymilian, Urszula
 • bezchmurnie
  Dzisiaj:
  16°C / 10°C
 • rozproszone chmury
  Jutro:
  17°C / 7°C
 • całkowite zachmurzenie
  Pojutrze:
  19°C / 12°C

Zapraszają na II Rajd Niepodległości

sport
25 października, 21:27
Stowarzyszenie Rowe-Rowe po raz drugi połączy święto narodowe z propagowaniem zdrowego stylu życia i czarem dwóch kółek.
Fot. 123RF / zdjęcie ilustracyjne

Rajd odbędzie się w niedzielę 10 listopada. Organizatorzy przewidzieli limit - 101 osób. Wydawania pakietów startowych rozpocznie się od godziny 9.30 na placu przy Starostwie Powiatowym w Świeciu.

Rowerzyści wystartują o godzinie 10.00. Trasa rajdu będzie poprowadzona ze Świecia do Grupy, gdzie nastąpi przerwa na słodki poczęstunek, złożenie wiązanki oraz zapalenie zniczy przy grobach na cmentarzu wojskowym. Następnie rowerzyści pojadą do Kozłowa, gdzie na uczestników będzie oczekiwać grochówka z kuchni polowej, a także okolicznościowe medale pamiątkowe.

Udział w rajdzie jest bezpłatny lecz obowiązują zapisy SMS-em na numer 601 645 980 lub mailowo na adres roweroweswiecieatwp [dot] pl (należy podać imię i nazwisko, adres zamieszkania oraz PESEL).

sportatextraswiecie [dot] pl

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
  Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

 • Znaczniki HTML niedozwolone.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz