Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Marek, Bogusz, Maciej

Jedliście w KFC i Mcdonald’s w Morsku? Który lokal wolicie?

red
12 lutego, 20:36
Obydwa lokale należą do największych sieci na świecie i każdy z nich ma swoich zwolenników i przeciwników. Obydwa od niedawana działają pod Świeciem.
Od grudnia ubiegłego roku w Morsku koło Świecia sąsiadują ze sobą KFC i McDonald's
Fot. Andrzej Bartniak

Zbyt częste jedzenie fast foodów na pewno nie służy zdrowiu. Gdyby spisać, dlaczego nie warto odwiedzać barów szybkiej obsługi, powstałaby długa lista. Nie zmienia to jednak faktu, że mimo argumentów lekarzy, dietetyków i przeciwników burgerów, skrzydełek i frytek, KFC czy McDonald’s nie narzekają na brak klientów. 

Od niedawna mieszkańcy Świecia i okolic mogą wybierać między lokalami obydwu tych sieci. Pierwsze było KFC, które powstało w Morsku w grudniu 2017 r. Niemal równe dwa lata później otwarto „Maca”.

Mieliście już okazję wpaść na małe co nieco do jednego i drugiego? Czy Waszym zdaniem otwarcie McDonalda zagrozi KFC? A może odwrotnie? Który lokal wolicie i dlaczego? Czekamy na Wasze komentarze (prosimy o wyważone opinie). Możecie też oddać swój głos w sondzie na portalu.

Komentarze (9)

Mac sam siebie tam zrujnuje. Klapa po całości. Mylenie zamówień, wmiawianie klientowi czegoś co prawda nie jest. Byłam pierwszy i ostatni raz. Zdecydowanie KFC 

Odpowiedzi: 0

wkurza mnie ta propaganda "Gdyby spisać, dlaczego nie warto odwiedzać barów szybkiej obsługi, powstałaby długa lista" i zero jakiś argumentów.. poza ojej długa lista. Ludzie nie są na tyle głupi żeby nie widzieć, że jedzenie w nadmiarze tuczy.. w innych resturacjach to nie tuczy? Są podane tabele kalorii. A może chodzi o chemie? Teraz wszystko co jest sprzedawane na mase produkowane jest na chemii. W innych resturacjach to może mają bio warzywa, kurczaki albo wołowine? a może mają mniej tuczącą kawe? Wole argumenty, a nie brak argumentu w postaci "długa lista". Jeżeli komuś smakuje to niech za swoje pieniądze robi co chce. W takich sieciówkach czasem jest wyższy standard podawania jedzenia i większy porządek niż w niektórych resturacjach to pokazała np Magda Gessler odwiedzając polskie resturacje

Odpowiedzi: 0

Byłam w Mc 3 razy. Raz nie dostałam całego zamówienia, drugi raz byłam w drivie i przy okienku odbioru Pani powiedziała że wykasowała moje zamówienie i muszę jechać dookoła zamówić jeszcze raz. Trzeci raz czekałam w drivie 55 minut. Przede mną były 4 auta. Porażka. NIE Polecam. Zdecydowania kfc, szybko, sprawnie, smacznie. 

Odpowiedzi: 0

Obsługa w maku ok ale już kierowniczka nie ok , strasznie niemiła dla klientów

Odpowiedzi: 0

To droga na onkologię

Odpowiedzi: 0

Kfc bo mak gorszy

Odpowiedzi: 0

Mac lepszy od kfc bo mają większe logo i usytuowane wyżej :)

Odpowiedzi: 0

W jednym stare kurczaki w grubej panierce , w drugim trocinowe bułki .

Odpowiedzi: 0

Pytanie dla idiotów?

Odpowiedzi: 0

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
    Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz