Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Henryk, Jerzy, Przemysław

Oddali 21 litrów krwi dla policjanta chorego na białaczkę [zdjęcia]

bart
10 września, 15:17
Ponad 21 litrów krwi oddali wczoraj pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Świeciu, którzy w ten sposób odpowiedzieli na apel NSZZ Policjantów.
W poniedziałkowej akcji wzięło udział 47 osób
Fot. KPP w Świeciu

- O potrzebie oddawania krwi dla kolegi z małopolski - sierż. szt. Łukasza Płachty - miejscowi policjanci dowiedzieli się z internetu - tłumaczy podkom. Joanna Tarkowska, oficer prasowy KPP w Świeciu. - Postanowili, że wesprą policjanta w potrzebie.

Na apel ogłoszony w komendzie licznie odpowiedzieli policjanci, pracownicy cywilni oraz mieszkańcy miasta. Wszyscy oni spotkali się w punkcie poboru Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Świeciu, gdzie po wypełnieniu krótkiego kwestionariusza, a także kilkuminutowym badaniu usiedli w fotelach i oddali po 450 ml krwi. Dzięki tak dużemu zaangażowaniu w pomoc dla chorego na białaczkę funkcjonariusza, udało się zebrać ponad 21 litrów krwi. W zbiórce wzięło udział 47 osób.

a [dot] bartniakatextraswiecie [dot] pl

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
    Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz