Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Henryk, Jerzy, Przemysław

Powiatowy turniej siatkówki plażowej policjantów [zdjęcia]

bart
6 września, 11:30
W rywalizacji wzięło udział osiem dwuosobowych zespołów z całego powiatu świeckiego. W finałowym meczu bezkonkurencyjna okazała się drużyna w składzie mł. asp. Damian Zielewski z posterunku w Osiu oraz sierż. szt. Arkadiusz Warczak z wydziału prewencji.
Najlepsi uczestnicy środowego turnieju siatkówki plażowej
Fot. KPP w Świeciu

Policjanci rywalizowali na boiskach do siatkówki plażowej znajdujących się w sąsiedztwie Dużego Blankusza w Świeciu. Zawody rozegrano systemem grupowym. Sportowa rywalizacja toczyła się w duchu fair play, a zawodnicy grali z ogromnym zaangażowaniem i poświęceniem.

Zawodnicy rozegrali 16 meczy. W finałowym pojedynku bezkonkurencyjna okazała się drużyna w składzie mł. asp. Damian Zielewski z posterunku w Osiu oraz sierż. szt. Arkadiusz Warczak z wydziału prewencji, II miejsce zajęli mł. asp. Adam Bocian z posterunku w Dragaczu oraz mł. asp. Patryk Gerke z wydziału kryminalnego. Po zaciętej walce na III miejscu uplasowała się drużyna w składzie st. sierż. Małgorzata Sadowska-Śpica z wydziału kryminalnego oraz sierż. szt. Damian Ejankowski z wydziału prewencji.

Turniej odbył się w sportowej atmosferze oraz upalnej aurze. Nie brakowało emocji i nagłych zwrotów akcji. Zwycięzcom puchar wręczył pełniący obowiązki zastępcy komendanta powiatowego podinsp. Wojciech Sztejka.

a [dot] bartniakatextraswiecie [dot] pl

Komentarze (2)

Ja myślałem że Damian jest z drogówki. 

Odpowiedzi: 0

Drogówka to najnizsza funkcja w policji podobno. Najlepsi są anttterrorysci

Odpowiedzi: 0

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
    Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz