Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Rafał, Marta, Marcin
 • silne opady deszczu
  Dzisiaj:
  16°C / 10°C
 • bezchmurnie
  Jutro:
  16°C / 9°C
 • słabe opady deszczu
  Pojutrze:
  16°C / 9°C

Burzą estakadę w Przechowie. Cały ruch skierowano na prowizoryczne rondo

Andrzej Bartniak
26 kwietnia, 09:06

Ruch na skrzyżowaniu ulic Chełmińskiej, Bydgoskiej i Tucholskiej odbywa się w miarę płynnie. Po małej korekcie ronda problemów z przejazdem nie mają nawet ciężarówki z naczepami.

Na razie ruch w Przechowie odbywa się bez poważniejszych utrudnień
Fot. Andrzej Bartniak

Estakada w Przechowie powoli przechodzi do historii. W związku z tym ruch z drogi nr 91 został przekierowany na ul. Chełmińską i Tucholską.
REKLAMA

Liczba pojazdów przejeżdżających przez skrzyżowanie tych ulic z ul. Bydgoską zwiększył się przynajmniej dwukrotnie. Mimo licznych obaw, na razie nie ma większych zatorów. Dłuższe kolejki tworzą się tylko około godz. 14.00-15.00, gdy kończą pracę zatrudnieni w Mondi.

Niewątpliwie wpływ na płynniejszą jazdę ma zmiana geometrii ronda. Poprawiono też komfort niwelując spory uskok, jaki powstał po nałożeniu dodatkowej warstwy asfaltu w obrębie prowizorycznego ronda.   

a [dot] bartniakatextraswiecie [dot] pl
REKLAMA

Komentarze (3)

Zazdroszczę tym na jednosladach, tacy to wcale nie muszą stać w korkach, śmignie sobie jeden z drugim boczkiem grzecznie, ostrożnie widac i do domku. 

Odpowiedzi: 1

Też tęsknię za swoim moto. :) Chociaż przypominam sobie jak stoję w korku przez takich "zajężdżających drogę, bo co ten moto może? Niech stoi "pacan" jak reszta aut". A w kombinezonie i kasku miałem +50 stopni i marzyłem aby poczuć wiatr chociaż na powiekach. LEWA!

Odpowiedzi: 0

ten kto pisał, że "dłuższe kolejki robią się tylko o 14 i 15 jak wracają z mondi" to niech zacznie obserwować ruch od 5:30 do 19:00. To nagle się okaże, że korki pod bierdonke to nie tylko o 14

Odpowiedzi: 0

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
  Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

 • Znaczniki HTML niedozwolone.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz