Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Henryk, Jerzy, Przemysław

Był poszukiwany. Wpadł, bo… pchał zepsuty samochód

Andrzej Pudrzyński
22 sierpnia, 10:02

Policjanci drogówki ze Świecia, zatrzymali 25-letniego mężczyznę poszukiwanego do odbycia kary pozbawienia wolności.

Fot. 123RF / zdjęcie ilustracyjne

REKLAMA

Otworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknie

We wtorek 20 sierpnia dyżurny komendy w Świeciu otrzymał anonimowe zgłoszenie o tym, że dwóch mężczyzn pcha samochód na autostradzie stwarzając zagrożenie dla siebie i innych kierowców. Na miejsce został skierowany partol ruchu drogowego.

- Policjanci na A1 w Nowych Marzach zauważyli pozostawione na pasie awaryjnym auto matki Renault, które nie było we właściwy sposób zabezpieczone – relacjonuje podkom. Joanna Tarkowska, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Świeciu.
REKLAMA

Otworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknie

Patrolując trasę, kilkaset metrów od pojazdu, zauważyli idących w stronę Gdańska dwóch mężczyzn z bagażami. Jak się okazało, były to osoby podróżujące porzuconym autem.

- Po wylegitymowaniu, okazało się, że jeden z nich jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Koszalinie. Policjanci zatrzymali 25-letniego mieszkańca Koszalina na podstawie nakazu doprowadzenia. Mężczyzna jeszcze tego samego dnia trafił do zakładu karnego – informuje Joanna Tarkowska.

a [dot] pudrzynskiatextraswiecie [dot] pl
REKLAMA

Komentarze (1)

Może jechał do Koszalina co prawda dłuższą trasą ale pewnie chciał odbyć karę. Był spakowany na drogę. :)

Odpowiedzi: 0

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
    Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz