Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Henryk, Jerzy, Przemysław

Kraksy w Niewieścinie, Belnie i Błądzimiu. Jedna osoba zakleszczona w aucie [zdjęcia]

Andrzej Pudrzyński
10 września, 21:11

We wtorek po południu doszło do dwóch kolizji i jednego wypadku na drogach powiatu świeckiego.

Wypadek w Niewieścinie
Fot. OSP Pruszcz

REKLAMA

Najpierw około godz. 13.40 w Belnie (gmina Jeżewo) dwa volkswageny golfy zderzyły się na skrzyżowaniu. Na szczęście nikt nie ucierpiał.

Dwadzieścia minut później ciężarowa scania najechała na tył osobowego jaguara w Błądzimiu (gmina Lniano). Winę ponosi prawdopodobnie kierowca jaguara, który wymusił pierwszeństwo na skrzyżowaniu dróg w kierunkach Tleń-Zbrachlin. I tym razem skończyło się na strachu.

Poważniejsze konsekwencje miało zderzenie volkswagena bora i nissana almery na drodze powiatowej w Niewieścinie (gmina Pruszcz), w pobliżu zakładów mięsnych. Przyczyną była zbyt brawurowa jazda podczas deszczowej pogody.
OGŁOSZENIE WYBORCZE
REKLAMA

Służby zostały powiadomione o wypadku o godz. 15.29. W obydwu samochodach podróżowały cztery osoby.

- Mężczyzna jadący volkswagenem miał zakleszczone nogi. Po uwolnieniu, został zabrany do szpitala – informuje ogniomistrz Tomasz Gliniecki z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Świeciu.

Pozostałe osoby nie odniosły poważniejszych obrażeń. Przez 1,5 godz. na drodze panowały utrudnienia w ruchu. Obydwa samochody ucierpiały na tyle mocno, że nadają się już tylko do kasacji.

a [dot] pudrzynskiatextraswiecie [dot] pl


REKLAMA

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
    Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz