Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Elwira, Diana, Helena
 • lekkie zachmurzenie
  Dzisiaj:
  20°C / 19°C
 • całkowite zachmurzenie
  Jutro:
  28°C / 16°C
 • bezchmurnie
  Pojutrze:
  27°C / 16°C

Nasza Extra Para spędziła romantyczne chwile w Hanza Pałac w Rulewie. Jak było?

red
27 listopada, 09:51

Zwycięzcy konkursu Extra Para, Klaudia Kuchczyńska z Czerska Świeckiego i Wojciech Opolski z Jeżewa, pokonali 21 rywali i wygrali główną nagrodę. Skorzystali z niej w ubiegły weekend.

Zwycięzcy konkursu: Klaudia Kuchczyńska i Wojciech Opolski
Fot. nadesłane

REKLAMA

Na Klaudię i Wojtka czekał pakiet o wartości 750 zł, w skład którego wchodził całodobowy pobyt w hotelu Hanza Pałac w Rulewie z kolacją, śniadaniem, zabiegami SPA oraz nieograniczonym dostępem do basenu, kompleksu saun i jacuzzi.

Zapytaliśmy naszych zwycięzców o wrażenia z pobytu.

- Było wspaniale! Przemiła obsługa, pyszne jedzenie, piękny obiekt. Wszystko bez zarzutu. Wróciliśmy zrelaksowani i bardzo zadowoleni – chwali Klaudia Kuchczyńska.
REKLAMA

Cieszymy się wspólnie z Extra Parą i jednocześnie uchylamy rąbka tajemnicy.

- To nie ostatni raz, kiedy laureaci naszych konkursów będą mieli okazję skorzystać z bogatej oferty hotelu – zapowiada Andrzej Pudrzyński, redaktor naczelny portalu Extra Świecie.

Partnerem konkursu Extra Para był Hanza Pałac Wellness&Spa.