Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Henryk, Jerzy, Przemysław

Nowe garaże na Mariankach. Do wynajęcia już jesienią

Andrzej Bartniak
11 września, 10:01

Zważywszy na stale rosnącą liczbę samochodów, każdy nowy garaż jest na wagę złota.

Nowe garaże przy ul. Żwirki i Wigury (na tyłach Zespołu Szkół Menedżerskich)
Fot. Andrzej Bartniak

O korzyściach płynących z posiadania solidnego, murowanego garażu nikogo raczej nie trzeba przekonywać. Już za kilka miesięcy będzie można się przekonać o wszystkich zaletach płynących z parkowania auta w zamkniętym pomieszczeniu.

O ile systematycznie rośnie liczba nowych mieszkań Świeciu, o tyle garaży już nie. Powód? Deweloperom po prostu nie opłaca się ich budować. Tę lukę próbuje uzupełniać Spółdzielnia Mieszkaniowa w Świeciu, która co jakiś czas oddaje do użytku nowe garaże.

Obecnie trwa budowa kolejnych czterech przy ul. Żwirki i Wigury. Mają być gotowe w październiku. Na razie cena wynajmu nie jest jeszcze znana. Ma być ustalona w najbliższych dniach.

a [dot] bartniakatextraswiecie [dot] pl
REKLAMA

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
    Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz