Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Józef, Roman, Hilary

Tak wewnątrz prezentuje się nowy żłobek w Świeciu tuż przed otwarciem [zdjęcia]

red
23 stycznia, 06:36

Świecki żłobek jest już niemal gotowy na przyjęcie dzieci. Pozostały już tylko drobne prace wykończeniowe i sprzątanie.

Sale są przestronne i nowocześnie urządzone
Fot. UM Świecie

REKLAMA

Bryła żłobka oraz jego otoczenie chyba na większości mieszkańców robią pozytywne wrażenie. Te odczucia potęgują się jeszcze bardziej wraz z przekroczeniem progu tej placówki. Przestronne, jasne i kolorowe sale prezentują się wspaniale. Podobnie jak jego nowoczesne i funkcjonalne wyposażenie.         

Uroczyste otwarcie żłobka na Mariankach odbędzie się w najbliższy piątek. Więcej informacji o nowej placówce w relacji z otwarcia.
REKLAMA

 

Komentarze (17)

A znowu Pogoda będzie?

Odpowiedzi: 3

Trudno żeby nie był skoro za jego kadencji podjęto decyzję o budowie żłobka.Zasłużył   po tylu latach pracy żeby zobaczyć efekty tych działań.Piękne miejsce i niech służy małym Świecianom☺️

Odpowiedzi: 1

O rozbudowie żłobka było wiadomo od dawna,a wszelkie starania przyłożyły obecne władze miasta. A Pogoda chce poprostu się lansować chyba że obecny burmistrz nie wie co powiedzieć albo jak się zachować. Jak klasyk śpiewa: trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść nie pokonany.

Odpowiedzi: 1

A ty kumasz, że Pogoda jest radnym sejmiku wojewódzkiego i jest zapraszany jako radny, bo tak wypada i tak jest przyjęte? Tak cię razi ten Pogoda? Palant.

Odpowiedzi: 1

Jako burmistrz olewał uroczystości a teraz mu pasuje 

Odpowiedzi: 1

A jakie to uroczystości olewał? Bo wydaje mi się, że był na większości. Nie na każdej mjusi być, od tego tez są zastepca czy przewodniczący rady. Burmistrz nie jest tylko od biegania po uroczystościach. Zreszta teraz jako emeryt ma wiecej czasu :-)

Odpowiedzi: 0

Ciężko powiedzieć bo zapowiadają zachmurzenie i opady.

Odpowiedzi: 0

Chyba tylko przez przypadek nie jesteś januszem, chociaż... Kto wie.

Odpowiedzi: 0

Super inwestycja i bardzo przyjazny budynek. Inne miasta mogą nam tylko zazdrościć. Przydałoby się jeszcze uprzątnąć bałagan dookoła (m.in. narożna działka należąca do Gminy) i wyczyścić zasyfione ulice.

Odpowiedzi: 0

Super matki co nie chcą siedzieć ze swoimi dziećmi będą zadowolone. Kariera 1 miejsce trzeba zaszpanowac paznokciami i włosami przed koleżankami po co komu bachor który co chwilę coś chce nie daje spokoju... 

Te matki teraz to tragedia. Sama mam koleżankę mąż zarabia kupę kasy a ona oddaje dziecko do żłobka bo nie chce jej się z dzieckiem w domu siedzieć. To jest miłość matki do dziecka szkoda mi tego maluszka.... 

Precz z karierowiczkami dla których pieniądz jest ważniejszy od własnego dziecka.

Odpowiedzi: 3

To powiedz to swojej koleżance co o niej myślisz A nie tu się żalisz

Odpowiedzi: 1

Obawiam się, że ta koleżanka, to tylko wirtualny twór. Niektórzy, niektóre tak już mają, byleby barłożyć.

Odpowiedzi: 0

Ty masz pojęcie.. Widziałaś które mamy miały najwięcej szans na oddanie dziecka do żłobka? Te które siedzą z leniwymi d***mi w domu a dziecko żeby nie przeszkadzało oddają do żłobka

Odpowiedzi: 0

Kamila to pewnie Trol-Janusz. 
Nie karmcie trola :)

Odpowiedzi: 0

Ludzie to zawsze mają coś do powiedzenia. Jak matka nie pracuje to leń i pasożyt bo bierze 500 plus.Jak idzie do pracy to też niedobrze bo karierowiczka, pozbywa się dziecka i daje do żłobka. Najlepiej niech każdy interesuje się swoją rodziną.

Odpowiedzi: 0

Ślicznie. Mie rodzice wozili na Chmielniki ale czasy się zmieniają i fajnie że dzieci mają nowy żłobek. Popieram tą inwestycje niech służy maluszka. 

Odpowiedzi: 0

Jeżeli rodzice pracują i oddają dziecko do żłobka to jest zła decyzja???  Lepiej siedzieć w domu i być własną męczenicą i użalać się nad sobą i własnym losem. Rodzice szczęśliwi to i dziecko szczęśliwe. Moim zdaniem dziecko lepiej rozwija się wśród rówieśników, niż z matką, która nie ma możliwości tyle rozmaitych zajęć dać dziecku. Jeżeli blisko jest babcia cudowna sprawa ale jeżeli babci brak lub jest daleko pięknie, że powstają takie żłobki ja ten w Świeciu. Brawo dla Miasta, że pozyskała środku z UE. 

Odpowiedzi: 0

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
    Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz