Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Grzegorz, Magda, Mariusz

Wybieramy Extra Parę. Na zwycięzców czeka wspaniała nagroda!

red
20 października, 19:32

Jeśli macie ochotę wziąć udział w naszym konkursie, to warto się pospieszyć, bo 24 października mija termin nadsyłania zgłoszeń.

Czy to Monika i Mateusz Osowiccy zostaną Extra Parą?
Fot. nadesłane

REKLAMA

Nagrodą w konkursie Extra Para jest pakiet o wartości 750 zł: kolacja, śniadanie, zabiegi SPA, nieograniczony dostęp do basenu, kompleksu saun i jacuzzi w hotelu Hanza Pałac w Rulewie. Aby wziąć udział w naszym konkursie nie trzeba być małżeństwem. Wystarczy, że oboje macie ukończone 18 lat.

Prześlijcie od 1 do 3 zdjęć, przedstawiających Was oboje (najlepiej w poziomie), podajcie swoje imiona i nazwiska, nazwę miejscowości oraz koniecznie krótki opis, w jakich okolicznościach się poznaliście, od jak dawna jesteście razem i za co kochasz Ją/Jego. Prosimy też o podanie (tylko do wiadomości redakcji) dat urodzenia, ponieważ konkurs jest przeznaczony dla osób pełnoletnich.
REKLAMA

Wśród osób, które prześlą swoje zgłoszenia do 24 października na adres redakcjaatextraswiecie [dot] pl Czytelnicy wybiorą na podstawie opublikowanych zdjęć i opisów najsympatyczniejszą parę.

Głosowanie będzie odbywało się za pomocą SMS-ów (koszt 2,46 zł z VAT) i potrwa od 28 października do 10 listopada włącznie. Wyniki podamy 11 listopada.

Poznajcie kolejnych uczestników naszego konkursu! Wkrótce ponownie przedstawimy wszystkie pary, które do tej pory zgłosiły swój udział.

Monika i Mateusz Osowiccy ze Świecia

Razem z Mateuszem poznaliśmy się na Facebooku. Jesteśmy razem już 7 lat. Mamy piękną córkę, która ma 4 latka i ma na imię Lena. Jesteśmy 4 miesiące po ślubie. Kocham mojego męża za to, jaki jest. Słowami nie da się często opisać uczucia, jakie czujemy do drugiej osoby, bo jest ono tak silne, że nie znamy słów na określenie tego...

redakcjaatextraswiecie [dot] pl
REKLAMA

Do pobrania: