Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Emil, Karolina, Maria
 • bezchmurnie
  Dzisiaj:
  23°C / 16°C
 • bezchmurnie
  Jutro:
  26°C / 13°C
 • rozproszone chmury
  Pojutrze:
  28°C / 16°C

Wykonał niebezpieczny skręt na stację. Efekt: trzy uszkodzone auta i ranna kobieta [zdjęcia]

Andrzej Pudrzyński
30 lipca, 08:16

Młoda kobieta trafiła do szpitala w wyniku wypadku, do którego doszło w Grucznie (gmina Świecie).

Pasażerka peugeota trafiła do szpitala
Fot. OSP Gruczno

REKLAMA

W środę tuż przed godz. 19.00 kierowca fiata ducato nagle skręcił z drogi krajowej nr 5 na stację paliw w Grucznie. Wymusił tym samym pierwszeństwo na nadjeżdżającym peugeocie 307. Osobówka uderzyło w busa. „Dostało się” też przejeżdżającemu obok suzuki vitara, w które uderzyły elementy rozbitych karoserii.

- Kiedy strażacy przyjechali na miejsce, fiat znajdował się w przydrożnym rowie, a peugeot na środki jezdni. Suzuki stało na poboczu. 23-letnią pasażerkę peugeota z urazami klatki piersiowej i nogi zabrała karetka – relacjonuje aspirant Marcin Klemański z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Świeciu.
REKLAMA

Straty materialne oszacowano wstępnie na 25 tys. zł. Podczas czynności prowadzonych przez policję i strażaków trasa krajowa nr 5 była zablokowana. Wytyczono objazd przez teren pobliskiej stacji Orlenu.

W akcji brały udział dwa zastępy Ochotniczej Straży Pożarnej z Gruczna i Przechowa oraz jedna jednostka z komendy powiatowej w Świeciu.

a [dot] pudrzynskiatextraswiecie [dot] pl
REKLAMA


REKLAMA

Komentarze (5)

Zadowolony jesteś z siebie wariacie? Najlepszy kierowca... Trzy auta skasować i narażać innych ludzi, bo ciężko poczekać chwilę... Bóg czuwał nad moją rodziną... Całe szczęście 

Odpowiedzi: 1

Nazwisko idioty

Odpowiedzi: 1

Sprawdz u ojca w dowodzie osobistym

Odpowiedzi: 1

Takie teksty to możesz do pijanej mamy mówić 

Odpowiedzi: 1

Zmuś mnie !

Odpowiedzi: 0

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
  Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

 • Znaczniki HTML niedozwolone.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz