Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Emil, Karolina, Maria
 • lekkie zachmurzenie
  Dzisiaj:
  23°C / 12°C
 • bezchmurnie
  Jutro:
  25°C / 13°C
 • bezchmurnie
  Pojutrze:
  28°C / 16°C

Żegnaj Marcin. Przed Tobą było całe życie. Tragiczna śmierć 23-latka

Andrzej Pudrzyński
7 lipca, 20:24

W środę 8 lipca odbędzie się pogrzeb Marcina Bondary z Pruszcza. Młody mężczyzna zginął 1 lipca w Bydgoszczy.

Marcin Bondara był popularnym didżejem
Fot. Facebook

Marcin Bondara był didżejem, zajmował się prowadzeniem imprez. Wieść o jego śmierci wstrząsnęła bliskimi, przyjaciółmi i znajomymi, a tych z racji pracy miał całe mnóstwo.

Do tragedii doszło 1 lipca tuż po godz. 20.00 na ul. Armii Krajowej w Bydgoszczy. Jak informuje Komenda Wojewódzka Policji, jadący bmw Marcin Bondara wpadł w poślizg, przejechał przez pas zieleni, zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z oplem meriva. Mieszkaniec Pruszcza zmarł w szpitalu. Kierowca i pasażerka opla również trafili do szpitala.

Pogrzeb 23-latka odbędzie się w środę 8 lipca. Na godz. 11.00 w kościele w Pruszczu zaplanowano mszę. Marcin zostanie pochowany na tutejszym cmentarzu.  

a [dot] pudrzynskiatextraswiecie [dot] pl

Komentarze (38)

-jadący bmw Marcin Bondara wpadł w poślizg- bez komentarza

Odpowiedzi: 2

Zamilcz. 

Odpowiedzi: 1

Ciekawe jak wpadłby na chodnik i rojeb..ł ci wieśniaku kobietę i dziecko. Wtedy dopiero byś milczał.

Odpowiedzi: 1

Taka prawda  . A kolega powyżej niech zamknie tą pupę .

Odpowiedzi: 0

Bez komentarza ty debilu byś Chodziasz okazal skruchę ty mendo jebana 

Odpowiedzi: 1

Nikomu nic złego nie zrobiłem żeby okazywać skruchę, a nisko latający koleś uszkodził auto i poszkodował dwie osoby, nawet ubezpieczalnia by ściągała od niego regres. Za swoją bezmyślność zapłacił najwyższą z możliwych cen, jest to smutne dla rodzinyi znajomych, natomiast obcy patrzą na to z innego punktu widzenia. BTW wróć do szkoły bo masz problem z czytaniem, że o pisaniu nie wspomnę.

Odpowiedzi: 0

Szkoda młodego człowieka. 

Dlaczego młodzi ludzie nie szanują swojego życia....

Odpowiedzi: 0

Najwidocznej niczego sie nie nauczyl... w komentarzach na fb mozna bylo przeczytac ze lubil zasuwac... dobrze ze nikogo nie zabil... a wielcy obroncy Marcina odlozcie na bok osobiste spostrzezenia i przestancie slepo bronic chlopaka a pomyslcie racjonalnie...

Odpowiedzi: 2

Nie znałam chlopala i nie jestem jego obronca i dzieki bogu nic sie nie stało nikomu ale szkoda młodej osoby i nie czas teraz na takie komentarze ze lubil szybka jazde stała sie tragedia dla blizkich wiec to trzeba uszanowac a nie atakowac tych którzy go znali.WYRAZY WSPÓŁCZUCIA DLA RODZINY I PRZYJACIÓŁ ;(

Odpowiedzi: 1

Jak to nikomu nic się nie stało?Dwie osoby ranne przez jego głupotę i brak wyobraźni.

Odpowiedzi: 0

zapewne na anonimku siedzi biedniutka ofiara wypadku, która tak na lewo i prawo wypisuje obelgi itp. Weź się K.. zamknij wreszcie, masz Ty siły jeszcze dyskutować skoro tak wielce jesteś obolała. Sami wszyscy zapierdaczacie tymi samochodami ale lepiej komuś wytykać. 

Odpowiedzi: 0

Wpadł w poślizg ? Przeciął na przeciwległy pas ruchu? No straszna tragedia... a może po prostu zapie*dała skoro go tak wyniosło. Dobrze że  nikogo nie zabił. 

Odpowiedzi: 0

Ciszej nad tą trumna, sam zapłacił cenę za swój błąd. Wiecie madrale, czy was nie spotka to samo, tacy jesteście bezbłędni. 

Odpowiedzi: 1

Właśnie w tym problem,że ranne zostały 2 osoby jadące Oplem Merivą.Cytat z Gazety Pomorskiej- “Pędzące w strugach deszczu BMW wpadło w poślizg ”.Dobrze,że ten pan już nikogo nie zabije.

Odpowiedzi: 0

To przestańcie pisać takie newsy jakby zginął śmiercią bohaterską. Zapier... Więc tak się to skończyło. Kupują beemki z napędami na tył i potem są takie efekty jak się za bardzo przegnie.

Odpowiedzi: 2

Ręce opadają, żegnam buraków i mimo wszystko źle nie życzę 

Odpowiedzi: 2

Dobry z ciebie człowiek, zalałam się łzami wzruszenia

Odpowiedzi: 1

O tobie tego nie powiem

Odpowiedzi: 0

Ręce opadają ci od walenia koledze . Nie obrażaj ludzi ! Idź do Kauflandu  połóż głowę na wagę i wciśnij burak .

Odpowiedzi: 0

Innymi autami ludzie też mają wypadki i giną!!!!nie tylko w BMW ludzie macie obsesje na punkcie wypadków z udziałem BWW!!!(*)

Odpowiedzi: 2

To nie obsesja. To fizyka. Samochody z tylnym napędem i dużą mocą wymagają dużo więcej umiejetnosci od kierowcy w opanowaniu pojazdu. A tej umiejętności tym bardziej młodzi kierowcy nie posiadają,  ba.... nawet doświadczeni kierowcy którzy z przedniego napędu przesiedli się na tylny muszą " nauczyć się " jak reaguje taki pojazd.

Odpowiedzi: 1

Fachowiec się znalazł!!!!

Odpowiedzi: 1

Przyjdź z mamusią.

Odpowiedzi: 0

Generalnie  BMW to gruzy dla sebiksów

Odpowiedzi: 1

Janusz się znalazł!!!

Odpowiedzi: 0

Wszystkie te negatywne komentarze są zbędne ! Ludzie czy wam pomaga takie oczernianie zmarłych ? Ranicie tymi wpisami jego rodzinę i przyjaciół ! Stało się ... Było jak było ... Wystarczy sam fakt, że stała się taka tragedia ... Opamiętajcie się proszę 

Odpowiedzi: 2

Z punktu widzenia wiary KK to żadna tragedia. Trzeba spojrzeć na to że żyje teraz wiecznie. Ot taki matrix.

Odpowiedzi: 0

Jakie oczernianie? Stwierdzenie faktu- zapieprzał w niesprzyjających warunkach, spowodował wypadek, być może doprowadził do kalectwa osób z Opla. Czy jakby zabił dziecko w drugim samochodzie, też by nie było można powiedzieć nic "złego"? Nie róbcie z chłopaka bohatera czy męczennika. Rodzinie współczuję. Ale współczuję również ofiarom z drugiego samochodu, bo o nich nikt artykułu nie napisał. Może będą odczuwac skutki tego wypadku do końca życia? Może będą kalekami? 

Odpowiedzi: 0

wyrazy współczucia  dla  rannych, kierowca bmw  wspaniały  człowiek,? powiedzcie  to rodzine poszkodowanych  dla mnie bandyta drogowy 

Odpowiedzi: 1

Pewnie trzeba to powiedzieć rodzinie poszkodowanych. Ten "bandyta drogowy" zapłacił życiem za możliwy błąd, więc jesteś chyba zadowolona. 

Odpowiedzi: 1

Strony

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
  Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

 • Znaczniki HTML niedozwolone.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz