Muzyczne wydarzenie w Chełmnie: Urszula, Piaseczny, Cleo, Weekend, Boys. Dojazd ze Świecia za darmo z Es-Busem!

Jednym z przystanków „Wakacyjnej trasy Dwójki” będzie Chełmno. W niedzielę 23 czerwca na tamtejszym Rynku wystąpi plejada gwiazd.

koncert

Wystąpią Urszula, Blue Cafe, Sound’n’Grace, Andrzej Piaseczny, Cleo, Mesajah, Zouzy, Monika Lewczuk, Brave, Weekend i Boys. Początek o godz. 20.05. Ci, którym nie uda się dotrzeć do Chełmna, zobaczą imprezę na żywo w TVP2.
REKLAMA

Otworzy się w nowym oknie

Organizatorzy spodziewają się tysięcy widzów, nie tylko z Chełmna, ale też z okolicznych miejscowości, również ze Świecia. Na pewno nie będzie łatwo o miejsca parkingowe. Warto więc pomyśleć o innym środku transportu niż samochód. Dlatego firma Es-Bus wprowadziła tego dnia bezpłatne przejazdy na trasie Świecie-Chełmno-Świecie.
REKLAMA

W Świeciu bus będzie zabierał chętnych do Chełmna z przystanków wzdłuż ul. Wojska Polskiego o godz. 16.00, 17.00, 18.00 i 19.00.

W Chełmnie bus zabierze osoby do Świecia z Al. 3 Maja (przystanek przy kościele garnizonowym) o godz. 16.30, 17.30, 18.30, 19.30, 22.00, 22.30.

a.pudrzynski@extraswiecie.pl
REKLAMA

Otworzy się w nowym oknie

Udostępnij
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

No wydarzenie jak c*** xD

No wydarzenie jak chuj xD Dziwko polo party xD Normalnie muzyczna poezja xDDDDDDDD

Paciorek i do łóżka pisowcu

Paciorek i do łóżka pisowcu

Tylko żal że Krawczyka nie

Tylko żal że Krawczyka nie zaprosili 🙂 

Pewnie po wpadce z playbackiem na sylwestrze dwójki pare lat temu. No i promile pewnie też były 🙂

Co to za wydarzenie?Trąbią co

Co to za wydarzenie?Trąbią co najmniej jak by bluesa organizowali.

Ale g*** było !

Ale gówno było !

Wybrane dla Ciebie

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors