Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Augustyn, Nikodem, Lidia
 • słabe opady deszczu
  Dzisiaj:
  24°C / 13°C
 • całkowite zachmurzenie
  Jutro:
  23°C / 14°C
 • pochmurno z przejaśnieniami
  Pojutrze:
  25°C / 13°C

Będą się promować wspólnie z Niemcami

red
20 marca, 16:51
Lokalne Grupy Działania z Kociewia spotkały się w Nowem z LAG Ammersee z Bawarii.
W spotkaniu uczestniczyli również przedstawiciele LGD „Gminy Powiatu Świeckiego”
Fot. nadesłane

- Spotkanie miało charakter roboczy i odbyło się w ramach międzynarodowego projektu wspólnej promocji obydwu regionów – wyjaśnia Katarzyna Lipowiec, kierownik biura Lokalnej Grupy Działania „Gminy Powiatu Świeckiego” w Świeciu.

Oprócz grupy z naszego powiatu i Bawarczyków, w projekcie uczestniczą też LGD „Wstęga Kociewia” i LGD „Chata Kociewia”. Zakłada on zorganizowanie wspólnych wystaw fotograficznych, promujących walory turystyczne i gospodarcze Kociewia i Ammersee. Wystawy będą odbywały się w Polsce i Niemczech. W projekt włączy się również gmina Nowe.

redakcjaatextraswiecie [dot] pl

Komentarze (6)

ile takie cos nas podatnikow kosztuje? czekamy na reparacje za szkody po 2 wojnie swiatowej a nie na takie promocje!

Odpowiedzi: 2

Co kosztuje podatników ? To , ze ktoś próbuje coś robić ? nawiązuje kontakty dla korzyści po obu stronach ? Najlepiej żeby wszyscy nam dawali wory kasiory ...ale to i tak nie zadowoli pazerniaków . Tych którzy sami niec nie robią i wiecznie narzekają . Podatników kosztuje kler , żyjąc w przepychu i bez ograniczeń . 

Odpowiedzi: 0

Pewnie pochodzisz gdzieś że wschodu bo masz nie pomorskie myślenie.Tylko kasa, kasa iodszkodowania bo po co pracować ,coś robić . 

Odpowiedzi: 0

Do ...xyz,. Nie znasz chłopie hstorii.Odszkodowania Niemcy sami zproponowali Polsce ale ZSRR zakazał nam ich brać. Więc ,,cwani" Niemcy zarządali od rusków żeby Rosja przeakzała 15 % Polsce z tej sumy co dostali Ruski. Ruski na to przytakneli na papierze że Polsce dadzą i dali nam?............nic zero ,więc teraz to z pretęcjami do Stalina lub Putina.

Odpowiedzi: 0

Bawarczycy to też niestety niemcy.

Odpowiedzi: 0

Discount Secure Ordering Dutasteride Best Buy In Internet Fast Delivery Cialsi buy cialis online 247 Overnightpharmacy Com

Odpowiedzi: 0

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
  Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

 • Znaczniki HTML niedozwolone.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz