Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Augustyn, Nikodem, Lidia
 • słabe opady deszczu
  Dzisiaj:
  23°C / 12°C
 • słabe opady deszczu
  Jutro:
  23°C / 14°C
 • słabe opady deszczu
  Pojutrze:
  21°C / 12°C

Burmistrz chce powołać nową radę gospodarczą. Kto chce zostać jej członkiem?

red
1 sierpnia, 09:29
Burmistrz Świecia zamierza powołać Społeczną Radę Gospodarczą Gminy Świecie na lata 2019-2023. Poprzednia rada zakończyła czteroletnią kadencję na początku lipca.
Fot. 123RF / zdjęcie ilustracyjne

Rada gospodarcza jest ciałem doradczym, złożonym z szefów i właścicieli firm. Jej członkowie współpracują z organami gminy na rzecz kształtowania polityki ekonomicznej i rozwoju gospodarczego. Spotkania odbywają się nie rzadziej niż co pół roku.

 - Rada jest też forum wymiany poglądów na temat wykorzystania potencjału gminy, promocji jej atutów oraz tworzenia nowych miejsc pracy. To opinie niezwykle dla mnie ważne, bo wygłaszane przez ludzi, którzy doskonale znają tą problematykę. Na pewno ich sugestie będę brał pod uwagę w swojej pracy – deklaruje Krzysztof Kułakowski, burmistrz Świecia.
REKLAMA

Członkiem rady może zostać przedsiębiorca, który ma siedzibę lub oddział firmy w gminie Świecie, na którym nie ciąży prawomocny wyrok sądowy i nie toczy się przeciwko niemu postępowanie o przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego.

Uczestnictwo ma charakter społeczny. Za udział w posiedzeniach i w pracach nie przysługuje wynagrodzenie ani dieta. Spośród przedsiębiorców, którzy złożą deklarację, burmistrz wybierze członków Społecznej Rady Gospodarczej Gminy Świecie.
REDAKCJA

Wzór deklaracji znajduje się w załączniku na dole strony. Można ją przesłać tradycyjną pocztą na adres: Urząd Miejski w Świeciu, ul. Wojska Polskiego 124, 86-100 Świecie, bądź e-mailem: gospodarka [dot] rozwojatswiecie [dot] eu.

Wzór można również otrzymać w Wydziale Gospodarki, Rozwoju i Współpracy Zagranicznej (pokój nr 17, I piętro Urzędu Miasta). Termin dostarczenia deklaracji mija 22 sierpnia 2019 r.

redakcjaatextraswiecie [dot] pl

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
  Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

 • Znaczniki HTML niedozwolone.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz