Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Leon, Leonard, Lesława
REKLAMA

Dla mieszkańców i przyszłych pracowników. Drzwi otwarte w Mondi Świecie [zdjęcia]

Andrzej Bartniak
24 października, 07:03
Nie ma się co dziwić, że znalazło się tak wielu chętnych do zwiedzenia w sobotę największego zakładu w naszym powiecie. Taka okazja nie nadarza się zbyt często. Nie zabrakło też osób, które wybrały się dziś do Mondi z rodzinami nie tylko po to, by przyjrzeć się papierni z bliska, ale przede wszystkim, aby porozmawiać o możliwości podjęcia pracy.
Jedną z największych atrakcji stanowiła chluba firmy, czyli maszyna papiernicza nr 7
Fot. Andrzej Bartniak
REKLAMA
REKLAMA

Pierwsi chętni do wzięcia udziału w sobotnich drzwiach otwartych zjawili się sporo przed rozpoczęciem, które wyznaczono na godz. 10.00. Dzięki temu uniknęli stania w długiej kolejce, która na szczęście szybko się przesuwała.

Po krótkiej rejestracji każdy otrzymywał specjalny kupon, na którym zaliczał kolejne przystanki dostarczające wiedzy na temat firmy Mondi. Wszyscy, którzy odwiedzili wyznaczone stanowiska mogli liczyć na firmowy upominek.

REKLAMA
REKLAMA

Jeden z przystanków przygotowano z myślą o tych, którzy chcieliby podjąć pracę w Mondi. Można było zostawić swoje CV lub porozmawiać z rekruterami na temat wymagań, jakie należy spełnić, by stać się członkiem załogi zakładu.

Firma zaprosiła też współpracujące od lat z zakładem technika: Technikum nr 2 (Technikum Papiernicze i Elektryczne) oraz Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Świeciu (Technikum Mechaniczne i Mechatroniczne). Ich efektowane stanowiska cieszyły się sporym zainteresowaniem dzieci i młodzieży.

REKLAMA
REKLAMA

Niewątpliwie największymi atrakcjami były wycieczki. Zwłaszcza ta na maszynę papierniczą nr 7, która wciąż jest dumą świeckiej papierni.

Wśród uczestników dnia otwartego można było dostrzec sporo pracowników, którzy wykorzystali ten dzień, by pokazać swoim dzieciom lub wnukom, czym zajmują się w pracy.

Poniżej galeria zdjęć.

REKLAMA
REKLAMA