Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Iga, Filip, Franciszek
 • bezchmurnie
  Dzisiaj:
  26°C / 13°C
 • pochmurno z przejaśnieniami
  Jutro:
  23°C / 14°C
 • lekkie zachmurzenie
  Pojutrze:
  19°C / 9°C

Już nie zjecie w Świeciu włoskiej pizzy

Andrzej Bartniak
19 kwietnia, 09:20
Od dziś swoją działalność zawiesza niezwykle lubiana pizzeria Le Fontane przy ul. Kraszewskiego w Świeciu.
Wielu będzie trudno pogodzić się z tą stratą
Fot. Andrzej Bartniak

W opinii wielu smakoszy tej włoskiej potrawy, pizza serwowana w Le Fontane nie miała sobie równych. Przynajmniej w powiecie świeckim. Niestety, na razie wszyscy, którzy pokochali pizzę wypiekaną w piecu opalanym drewnem, będą musieli obejść się smakiem.

Zamknięcie lokalu nie ma związku z pandemią.

- Muszę zawiesić działalność z powodu ważnych spraw rodzinnych - mówi właściciel Michele Tuppi. - Na razie nie wiem, jak długo mnie nie będzie, ale sądzę, że około roku.

a [dot] bartniakatextraswiecie [dot] pl
PARTNER DZIAŁU BIZNES