Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Grzegorz, Zofia, Felicja
 • zachmurzenie umiarkowane
  Dzisiaj:
  15°C / 7°C
 • słabe opady deszczu
  Jutro:
  16°C / 9°C
 • słabe opady deszczu
  Pojutrze:
  14°C / 10°C
REKLAMA

Krzysztof Trepczyński z Anbudu: Nasza wypożyczalnia jest jak supermarket. Mamy prawie wszystko [zdjęcia]

Andrzej Bartniak
19 września, 17:33
Od września świecki Anbud działa w nowym miejscu. Teraz, oprócz możliwości wypożyczenia samochodów, przyczep i sprzętu budowlanego, oferuje także przestronny parking strzeżony.
Krzysztof Trepczyński, zarządzający wypożyczalnią Anbud przy ul. Sikorskiego 6
Fot. Andrzej Bartniak

Wypożyczalnia Anbud od września funkcjonuje w nowej lokalizacji przy ul. Sikorskiego 6 w Świeciu. Znacznie większa działka umożliwia nie tylko lepszą ekspozycję sprzętu i pojazdów, ale dodatkowo powiększa ofertę o przestrzeń parkingową dla ponad 20 aut.

- Koszt wynajęcia stanowiska to tylko 120 zł miesięcznie - mówi Krzysztof Trepczyński, zarządzający wypożyczalnią. - Teren jest zamykany i monitorowany. Każdy wynajmujący otrzymuje klucz do bramy.

REKLAMA
REKLAMA

Firma poszerzyła ofertę o całodobowy strzeżony parking

Dwoma głównymi filarami działalności Anbudu w Świeciu są wypożyczanie samochodów oraz sprzętu budowlanego. W ofercie znajdują się busy, auta osobowe, lawety oraz kamper. Prawdziwą ozdobą jest samochód marki BMW M850, pod maską którego kryje się aż 530 koni mechanicznych.

- W okresie letnim ogromnym powodzeniem cieszył się kamper, który oprócz miejscowości turystycznych w Polsce, zwiedził też Włochy i Chorwację - mówi Krzysztof Trepczyński. - Samochód jest nowy i komfortowy, dlatego mieliśmy klientów nie tylko ze Świecia, ale też z Bydgoszczy i Grudziądza.

Komfortowy kamper miał latem duże wzięcie

REKLAMA
REKLAMA

Sporo osób w czasie wakacji wybierało też tańszą opcję podróży, czyli busa. Koszt wynajmu wynosi 280 zł za dobę.

Niezmiennie duże wzięcie mają lawety. Pożyczają je zarówno osoby zawodowo zajmujące się handlem samochodami, jak i ci, którzy chcą po prostu zaoszczędzić na holowaniu. Za wynajęcie zapłacimy 300 zł. W ciągu doby może dostarczyć auto na drugi koniec Polski. Skorzystanie z autoholowania wiązałoby się z wielokrotnie większym wydatkiem.

Innym powodem, dla którego wielu zagląda do wypożyczalni jest szeroki wybór sprzętu budowlanego. Od rusztowań, betoniarek przez zagęszczacze, wiertarki po agregaty prądotwórcze i osuszacze powietrza.

REKLAMA
REKLAMA

- Naszym najnowszym nabytkiem jest łuparka do drewna - zdradza szef wypożyczalni.  - Zbliża się sezon grzewczy i taki sprzęt na pewno przyda się tym, którzy mają do połupania większą ilość drewna. Natomiast przy okazji robienia porządków w ogrodzie może się przydać rozdrabniacz do gałęzi, którym również dysponujemy.

Mówiąc o firmie Anbud nie sposób nie wspomnieć o jej głównym profilu działalności, którym są horyzontalne przewierty poziome. Przedsiębiorstwo z powodzeniem działa na rynku niemieckim. Przez niemal cały rok sześć ekip drąży kanały dla firm telekomunikacyjnych na terenie całego kraju.

Anbud już teraz ma zapewnioną prace do 2035 r. Część pieniędzy zarobionych na przewiertach inwestowana jest w stale rozrastającą się wypożyczalnię w Świeciu.

Poniżej galeria zdjęć.

REKLAMA
REKLAMA

a [dot] bartniakatextraswiecie [dot] pl