Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Łucja, Witold, Dorota
 • bezchmurnie
  Dzisiaj:
  30°C / 16°C
 • zachmurzenie małe
  Jutro:
  31°C / 17°C
 • bezchmurnie
  Pojutrze:
  31°C / 20°C
REKLAMA

Mondi Świecie w gronie "Dobroczyńców Roku"

Andrzej Pudrzyński
8 czerwca, 16:42
Po raz dwudziesty piąty rozdano nagrody w ogólnopolskim konkursie "Dobroczyńca Roku". Organizatorem konkursu jest Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce.
Mondi dostało nagrodę specjalną z okazji 25-lecia konkursu
Fot. archiwum
REKLAMA
REKLAMA

W tegorocznej, 25. edycji konkursu "Dobroczyńca Roku" uhonorowano 10 firm za współpracę z organizacjami pozarządowymi i wspieranie inicjatyw społecznych.

Znalazły się wśród nich m.in. Ikea, Fundacja Orange, Jeronimo Martins i Nationale-Nederlanden.

Kapituła przyznała również dwie nagrody 25-lecia dla Mondi Świecie i Allegro.

REKLAMA
REKLAMA

Mondi Świecie uhonorowano za finansowe i merytoryczne wsparcie, jakiego od 16 lat udziela Stowarzyszeniu Wspierania Rozwoju Gospodarczego Ziemi Świeckiej Inkubator Przedsiębiorczości w Świeciu. Umożliwiło to m.in. przyznanie 171 grantów na lokalne projekty o wartości prawie 700 tys. zł.

Firma regularnie wspiera wiele różnych społecznych inicjatyw lokalnych w obszarze zdrowia, edukacji, rozwoju lokalnej infrastruktury, kultury, projektów na rzecz dzieci, młodzieży, osób starszych i niepełnosprawnych - czytamy w uzasadnieniu.

REKLAMA
REKLAMA

Gala z okazji rozdania nagród odbyła się 2 czerwca w hotelu Sofitel w Warszawie.

Organizatorem konkursu "Dobroczyńca Roku" jest Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce, a fundatorem Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności.

a [dot] pudrzynskiatextraswiecie [dot] pl

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA