Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Łucja, Witold, Dorota
 • bezchmurnie
  Dzisiaj:
  30°C / 16°C
 • zachmurzenie małe
  Jutro:
  31°C / 17°C
 • bezchmurnie
  Pojutrze:
  31°C / 20°C
REKLAMA

Paula Jaworska: Stworzyłam studio fitness w stu procentach przyjazne kobietom

Andrzej Bartniak
28 maja, 05:44
Filozofia Studia Fitness Strefa w Świeciu nie zmienia się od momentu jego powstania. Zajęcia odbywają się w małych grupach i uczestniczą w nich tylko kobiety. - Dla wielu pań to bardzo ważne, aby się odprężyć po ciężkim dniu, a jest to możliwe dopiero wtedy, gdy ktoś czuje się naprawdę swobodnie - podkreśla Paula Jaworska, właścicielka studia.
Paula Jaworska, właścicielka Studia Fitness Strefa
Fot. Andrzej Bartniak
REKLAMA
REKLAMA

11 czerwca Studio Fitness Strefa w Świeciu, prowadzone przez Paulę Jaworską, obchodzić będzie swoje ósme urodziny.

Z tej okazji zaplanowano sporo atrakcji, m.in. darmowe treningi, na które już można się zapisywać. Do wyboru są: joga, zumba, ćwiczenia wzmacniające, brazylijskie pośladki i pole dance, czyli taniec na rurze, od którego wszystko się zaczęło.

O Pauli Jaworskiej, wtedy jeszcze Stanisławskiej, zrobiło się głośno, m.in. w lokalnych mediach, gdy osiem lat temu otworzyła w Świeciu, wtedy jeszcze przy al. Jana Pawła II, studio pole dance.

REKLAMA
REKLAMA

Wtedy jeszcze mało kto wiedział, co to jest. Pomijając fakt, że taniec na rurze utożsamiano wyłącznie z atrakcjami oferowanymi przez kluby erotyczne.

Musiało minąć trochę czasu, zanim oswojono się z tą formą ćwiczeń, które świetnie wzmacniają i kształtują mięsnie całego ciała. Dziś ta forma rekreacji nie budzi już takich emocji.

Od trzech lat Studio Fitness Strefa mieści się przy ul. Klasztornej 18 w Świeciu, w miejscu niegdyś zajmowanym przez sklep Kamet.

REKLAMA
REKLAMA

- To była nasza druga i mam nadzieję ostatnia przeprowadzka - mówi właścicielka Paula Jaworska. - Chciałam stworzyć miejsce, które będzie w stu procentach przyjazne kobietom. Doskonale wiem, że niektóre panie mają opory, aby wybrać się do siłowni ze względu na obecność mężczyzn.

Nie chodzi nawet o to, że czasem może paść jakiś niestosowny komentarz, ale o samą świadomość, że jest się obserwowanym.

- Niektórych to krępuje i ja to doskonale rozumiem. U nas ten problem odpada. W dodatku stawiamy na małe grupy. W przypadku fitness jest to maksymalnie 15 osób, a pole dance tylko 9 - zaznacza Paula Jaworska.

REKLAMA
REKLAMA

Oprócz zajęć z jogi, zumby, wzmacniających czy tzw. brazylijskich pośladków studio Strefa oferuje też poniedziałkowe spotkania z dietetykiem oraz różnego rodzaju warsztaty.

Nad całością czuwa czworo doświadczonych instruktorów oraz właścicielka studia prowadząca zajęcia z pole dance.

Więcej na strefaswiecie.pl.

a [dot] bartniakatextraswiecie [dot] pl

REKLAMA
REKLAMA