Connect with us

Czego szukasz?

Biznes

Pierwsze targi budowlane w Świeciu

To okazja dla wszystkich, którzy budują dom, planują remont lub szukają kredytu hipotecznego.

Udostępnij
targi-edukacyjne-18s

Targi Remontowo-Budowlane „Gresta-Bud 2018” zaplanowano na 24 lutego w Hali Widowiskowo-Sportowej w Świeciu. Jak wskazuje nazwa, współorganizatorem jest firma Gresta z Przechowa, handlująca materiałami budowlanymi, która w tym roku obchodzi 15-lecie.

- Wstępną deklarację udziału wyraziły już tak znane marki, jak Blachotrapez, Solbet, Bruk-Bet czy producent okien, firma Fakro, która jest światowym graczem w swojej branży – mówi Grzegorz Fetter, współwłaściciel Gresty.

REKLAMA
Otworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknie

Targi mają być okazją do zapoznania się przez mieszkańców z nowinkami w budownictwie, które będą mogli zaadaptować na własne potrzeby. Będą też forum wymiany doświadczeń i kontaktów biznesowych między firmami.

- Do tej pory gościliśmy jedynie Targi Edukacyjne i Pracy. Tym razem zaplanowaliśmy zupełnie inny zakres tematyczny, a koniec kutego to doskonały moment dla wszystkich, planujących budowlano-remontowe inwestycje – wyjaśnia Tomasz Keller, prezes spółki Vistula-Park Świecie, zarządzającą Halą Widowiskowo-Sportową, która jest drugim współorganizatorem targów.

Lista wystawców jest nadal otwarta (kontakt w sekretariacie hali: 52 333 29 42).

a.pudrzynski@extraswiecie.pl

źródło: Vistula-News

Udostępnij

Komentarze (0)

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

W pierwszym odcinku nowego programu "Bitwa o gości" pojawi się Osada Stara Rzeka.

Wiadomości

Świecie dołączyło do grona miast, w których późną nocą nie kupimy alkoholu. Radni przyjęli uchwałę, która będzie dotyczyć nie tylko sklepów, ale także stacji...

Wiadomości

Młody mężczyzna, który w niedzielę wieczorem utopił się w Jeziorze Żurskim był mieszkańcem Osia. Przyjechał do Polski w celach zarobkowych.

Wiadomości

Podczas czwartkowej sesji burmistrz Świecia Krzysztof Kułakowski uhonorował Oliwię Raniszewską, która znalazła się w gronie 50 najlepszych uczniów na świecie oraz Katarzynę Wenerską, siatkarkę,...

Reklama