Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Magdalena, Maksymilian, Urszula
REKLAMA

Pneumo-Auto-Części w Wiągu to serwis samochodowy z tradycjami

Andrzej Bartniak
26 kwietnia, 17:14
Serwis Pneumo-Auto-Części długo specjalizował się w naprawie samochodów ciężarowych. To dzięki nim wypracował sobie markę. Od kilku lat firma z Wiąga koło Świecia z powodzeniem realizuje także serwis aut osobowych.
Zbigniew (po prawej) i Paweł Jankowscy. Ojciec i syn prowadzący serwis w Wiągu
Fot. Andrzej Bartniak
REKLAMA
REKLAMA

Firmę Pneumo-Auto-Części założył 28 lat temu Zbigniew Jankowski. Dziś w jego imieniu zarządza nią jego syn Paweł.

Od momentu powstania, serwis kilkakrotnie zmieniał siedzibę, by ostatecznie zakotwiczyć w Wiągu (gmina Świecie). Duża działka dawała możliwość sukcesywnego powiększania zakładu o kolejne pomieszczenia niezbędne do realizacji coraz szerszego zakresu usług.

REKLAMA
REKLAMA

Od początku działalności serwis specjalizował się w naprawie i regeneracji części do pojazdów ciężarowych.

To właśnie dzięki takim zleceniom rodziła się solidna marka. Firma realizuje wszelkie zlecenia, ale jej specjalnością są naprawy zaworów pneumatycznych, siłowników hamulcowych, kolumn i drążków kierowniczych, sprężarek powietrza, drążków reakcyjnych oraz sprzęgła.

REKLAMA
REKLAMA

- Przed siedmiu laty uznaliśmy, że nic nie stoi na przeszkodzie, aby poszerzyć usługi także o naprawę aut osobowych - mówi Paweł Jankowski, syn założyciela serwisu. - W tym celu odpowiednio przystosowaliśmy warsztat, aby stworzyć dobre warunki do pracy. W tej chwili ten profil działalności jest dla nas tak samo istotny, jak serwis pojazdów ciężarowych, z którym byliśmy wcześniej kojarzeni.  

W firmie Pneumo-Auto-Części w Wiągu bez problemu załatwimy regenerację sprzęgła lub maglownicy. Oprócz tego można się tam umówić na naprawę klimatyzacji, hamulców, ustawienie zbieżności kół, wymianę opon czy oleju, by wymieć tylko te najpopularniejsze zlecenia.

a [dot] bartniakatextraswiecie [dot] pl

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA